Майже 12 метрів: у Черкасах заплели найдовшу в Україні косу (фото)

13 квітня 2017, 23:03

Фото: Про все

Черкаси поповнили власну  скарбничку рекордів . Цього разу не присідали, і навіть не віджималися, а заплітали найдовшу в Україні косу. Її творили півтори години на волоссі 30 черкащанок. У підсумку черкаська коса вийшла завдовжки аж 11 метрів 88 сантиметрів.

До встановлення рекорду долучилося 30 дівчаток, найменшій з яких всього лише 5 років. Всіх їх об’єднувала довжина власного волосся - у них воно до пояса, а то й довше.

Фото: Про все

Всіх дівчат посадили в рядок і їхнє волосся заплели у єдину косу, яку потім прикрасили жовтою та блакитною стрічками. Над створенням спільної для всіх учасниць зачіски працювало 8 перукарів. Довжину їхньої роботи виміряла керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

Фото: Про все

- Черкаси продовжують дивувати своїми рекордами. І сьогодні ми маємо дуже надзвичайний рекорд – найдовша коса сплетена з найбільшої кількості волосся дівчат. Учасниць навіть більше, ніж ми планували, - говорити Лана Вєтрова. – І в них дуже хороше і здорове волосся.

Фото: Про все

Фото: Про все

Досі, говорить Лана Вєтрова, був лише дещо схожий рекорд, коли заплітали волосся десяти моделям.

Фото: Про все

- А в Черкасах вийшла найдовша у Україні коса, - говорить керівник Національного реєстру рекордів. – І, можливо, цей рекорд стане стимулом для українок, щоб коса повернулася в моду.

Фото: Про все

Олена сказав:

Прекрасний репортаж. Дякую!

Іван сказав:

До чого це все? Попахує дебілізмом. Хто не всрався, той москаль – наступний конкурс?

aleksander сказав:

Связанные одной цепью, связанные одной целью.

вовочка сказав:

ДУРОСТЬ…

*** сказав:

Здравствуй, педикулееез!

*** сказав:

Здравствуй, педикулез? Как бы не зря в любых источниках, раскрывающих азы личной гигиены пишут что-то типа “При расчесывании волос недопустимо использование чужих расчесок.” А это? Что это? Ничего в репортаже не сказано о предварительном осмотре детей медицинским работником на отсутствие педикулеза.

Олена сказав:

Мед.огляд був безпосередньо в день плетіння. Без цього не реєстрували учасниць. Все гаразд. Дівчатам сподобалось і іх батькам також.

Вгору