Майбутні соціальні працівники з Черкас захищатимуть магістерські в Польщі

15 березня 2015, 15:15

DSC02168

У Черкаському національному університеті ім.Богдана Хмельницького побували польські науковці з Вищої Лінгвістичної школи міста Ченстохова.

Про це повідомляють в університеті.

Співпраця з цим закладом триває кілька років. Улітку цього року виконувач обов’язків ректора Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького Олександр Черевко підписав договір про спільну навчальну програму «Подвійний диплом». Насьогодні 6 студентів ЧНУ спеціальності соціальна робота та соціальна педагогіка вже навчаються за цією програмою, двоє з них улітку захищатимуть магістерські роботи в Ченстохові. Однак, цим спільна робота двох навчальних закладів не обмежується. Приїзд Віце-президента польського закладу Томаша Кука та проректора з навчальної роботи Матеуша Донсала відкрив нові перспективи.

DSC02174

Перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко, проректор із наукової та інноваційної діяльності Сергій Корновенко, директор навчально-наукового інституту економіки і права Юрій Кононенко, завідувач кафедри соціальної роботи Світлана Архипова та завідувач кафедри загальної педагогіки і психології Тимофій Десятов обговорили з польськими колегами спільні навчальні плани і програми, науково-дослідні проекти, питання проведення наукових конференцій за участі викладачів черкаського вишу. Результатом цих перемовин стало підписання Додатку до діючої Угоди – про розширення співпраці в галузі науки, обмін студентами, викладачами та науковими співробітниками. Польські гості зустрілися зі студентами та викладачами навчально- наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, провели для них майстер-класи та поділилися досвідом.

 

Вгору