Магістранти черкаського вишу здобули перемогу в Мінську

24 грудня 2016, 16:17

2-5

Магістранти спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»  ЧНУ стали переможцями IV Міжнародної студентської олімпіади з менеджменту та економіки «Бізнес-проект» у м. Мінськ, інформують у прес-службі вишу.

Олімпіада проводилась на базі кафедри управління нерухомістю Державного інституту управління та соціальних технологій Білоруського державного університету.

Марина Маліновська та Вікторія Бондаренко отримали диплом переможця олімпіади в номінації «Усе геніальне просто!» з бізнес-проектом «Виробництво біобрикетів “PELLETA”». Свій конкурсний проект студенти підготували під керівництвом доцента кафедри менеджменту та економічної безпеки Олени Тулуб.

Згідно з  правилами Олімпіада проводилась у 3 тури: 1 та 2 тури — заочні, 3 — очний (командний поєдинок, індивідуальна першість). Перший тур (заочний) проходив з 1 червня 2016 року по 1 жовтня 2016 року. Для участі у ньому кожній команді необхідно було розробити під керівництвом наукового керівника бізнес-пропозицію, заповнити паспорт бізнес-проекту та анкету учасника олімпіади. Двадцять шість команд-учасниць представляли 11 провідних вузів Республіки Білорусь, 9 команд — 4 вузи Російської Федерації, 7 команд — 5 вузів України, по одній заявці надійшло від Казахстану та Молдови.

Другий тур (заочний) проводився з 3 по 31 жовтня 2016 року. Усі бізнес-плани, що надійшли до другого туру пройшли конкурсний відбір професійною незалежною комісією, що складалась з 18 спеціалістів в різних сферах діяльності: економічній, юридичній, інноваційній, фінансовій, в сфері менеджменту та маркетингу та ін.

Третій (очний) тур — фінал відбувся 6-8 грудня 2016 року, складався з п’яти окремих конкурсних етапів. У третьому турі взяли участь 86 студентів, 31 науковий керівник та 24 члени журі. Олімпіада відбулась за фінансової підтримки Інформаційно-просвітницької організації «Нова Євразія» та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Директор державного інституту управління та соціальних технологій Білоруського державного університету П. І. Брігадін надіслав ректору Черкаського національного О. В. Черевку подяку за співробітництво.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору