Люди довіряють одне одному, – волонтерка із США про різницю у житті українців та американців

22 серпня 2017, 15:59

Українці більше довіряють конкретним людям, ніж установам чи організаціям. Більшість американців навпаки. Про це розповідає волонтер "Корпусу миру" Кортні Коупленд із США, пише "Gazeta.ua".

Кортні вже 5 місяців живе в місті Черкаси. Працює в проекті з розвитку громади, співпрацює з агенством із питань розвитку. Планує пожити в Україні декілька років. Вона розповіла про різницю у житті українців та американців.

- В Україні треба думати, як допомогти конкретній людині. А американці схильні давати більше грошей на благодійність в організації. Також американці багато займаються волонтерством. Але в Україні помітила такі випадки, в яких американці не допомагали б. Моєму другові з Черкас потрібно було доїхати на вокзал і назад. Двічі абсолютно чужі люди запропонували підвезти його. Такого б ніколи не трапилося в США. Американець не захотів би допомагати сторонній людині, так само сідати з незнайомцем у машину. Подумав би: "Чому ця людина хоче мені допомогти? Вона хоче мене вкрасти? Я їй не довіряю!" А в Україні це здається чимось абсолютно нормальним, люди довірять одне одному. А коли це стосується організацій, то українець перепитуватиме, що це за організація, не захоче пожертвувати гроші, - зазначила Кортні Коупленд.

Також додала, що українці мають менше умовностей із одягом.

- Мода в Україні та Америці дуже відрізняється. Мені подобається, що в Україні люди не так суворо ставляться до одягу. В Америці, якщо жінка одягне коротку футболку, то її буду засуджувати за це. Здебільшого американки ходять у більш закритому одязі. Мені дуже подобається, що жінки будь-якого віку в Україні вдягають на пляж відкриті купальники. Це правильно вдягати те, в чому людина почувається комфортно, - додає волонтер.

Вгору