Люди бачать життя через вікно, – у черкаському будинку не можуть відремонтувати ліфт

25 жовтня 2017, 08:01

У черкаському будинку за адресою вул. Героїв Дніпра, 65 уже місяць не можуть відремонтувати ліфт, пише "Інфоміст".

Як розповів на засіданні виконкому депутат міськради Юрій Тренкін, будинок не перебуває на балансі міста, тож відремонтувати підіймач немає кому. Він попросив взяти будинок на баланс міста. З таким же проханням звернулась і ініціативна група.

– Це будинок “Інтерстрою”, який уже 25 років є “безгосподарським”. Люди весь цей час справно платять комуналку, але вже більше місяця тут не працюють ліфти. Це по суті будинок афганців – там багато ветеранів. Але вони не можуть піднятись і спуститися. Люди бачать життя через вікно, – заявив Тренкін.

Натомість як повідомив в.о. директора департаменту ЖКК Сергій Танюк, такий шлях є ризикованим, тож жителям слід утворити ОСББ. У такому разі вони зможуть отримати стовідсоткове фінансування від міста. Самі жителі виступили проти цього – мовляв, ідею створення ОСББ навіть не розглядають.

Зрештою перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко дав доручення вивчити питання врегулювання ситуації.

– У вас там розкол у будинку: частина хоче створювати ОСББ, частина – не хоче. Чим швидше ви ухвалите рішення про створення ОСББ, тим швидше ліфти запрацюють, – сказав Овчаренко.

Коментарі

Вгору