Лисянські мисливці потурбувалися про зимове меню звірів

02 листопада 2017, 11:01

Більше 10 тонн зерна, 95 тонн сіна, 5400 штук кормових віників, 12 тонн коренеплодів та майже 600 кілограмів солонцю уже заготовили мисливські колективи Лисянщини аби допомогти диким тваринам пережити зиму, пишуть "Вісті Черкащини".

– Мисливці дуже відповідально ставляться до цієї підготовки, адже в сильні морози та у сніги тваринам вкрай важко знаходити самим їжу. З літа триває заготівля кормів, – каже голова районного товариства мисливців та рибалок Станіслав Маловічко. – В лісових угіддях мисливського господарства обладнано до 60 годівниць для кіз і 8 для диких кабанів.

Станіслав Устимович відзначив серед кращих, хто дбає про мисливську фауну первинний колектив з Будищ, де заготовили 600 кілограмів сіна, 350 кілограмів зерна, майже 400 штук кормових віників, 200 кілограмів – коренеплодів. Старанно потрудилися для ситої зимівлі лісових звірів Станіслав Байрак, Олег Гвоздик та Олександр Сіденко.

На сьогодні в лісових угіддях району нараховується 260 косуль, 45 голів дикого кабана, до 1500 зайців, до 50 голів лісової куниці.

Станіслав Маловічко повідомив, що цього року полювання на копитних звірів починається 28 жовтня, а на зайця – 4 листопада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору