Лише за один день черкащан оштрафували на 9 тис грн

02 червня 2016, 14:40
Фото: Про все

Фото: Про все

Протягом лише одного дня, 1 червня, адміністративна комісія виконкому Черкаської міськради нарахувала порушникам штрафів на суму понад 9 тис. грн.

Про це на своїй сторінці у Fаcebook повідомив начальник Управління інспектування виконкому Черкаської міськради Олександр Давиденко.

" 1. гр. Будник В.Д. здійснював несанкціоновану торгівлю продуктами харчування (овочі, фрукти) у невстановленому місці, а саме на тротуарі на розі вул. Тараскова - Героїв Майдану, за що накладено штраф у розмірі 340,00 грн.

2. Завідуюча виробництвом ФОП Бойко пекарня “Колосок” Шпакова О.А. розмістила та експлуатує тимчасову споруду з продажу хлібо-булочних виробів “Колосок” на тротуарі на розі вул. Гоголя-Смілянська, за що накладено штраф у розмірі 850,00 грн.

3. гр. Тулуман А.М. встановив паркан на території міста (землі Черкаської міської ради), який перекрив прохід з вул. Котовського до 1-ого Одеського провулку, за що накладено штраф у розмірі 340,00 грн.

4. Директор КП “Ценральний стадіон” Ковальов В.М. неналежно утримує територію стадіону по вул. Смілянській, 78 (будівельні та побутові відходи на зеленій зоні) встановив рекламоносій по вул. Смілянській без дозволу, за що накладено штраф у розмірі 850,00 грн.

5. Директор ТОВ “Корпорація-Черкаси спецбуд” Максунов С.Г. порушив об’єкт благоустрою, пов’язане з виконанням земляних та ремонтних робіт (облаштування газових комунікацій) по вул. Корольова, 14 та 16, за що накладено штраф у розмірі 850,00 грн.

6. гр. Олійник Р.М. не заключив договір зі спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів, за що накладено штраф у розмірі 340,00 грн.

7. ФОП та голова ОСББ “ Оржонікідзе, 96/3” Друмашко В.Г .розташував рекламо носій типу “стела” розміром 4,0-1,2 м по б. Шевченка, 239 без дозволу, розмістив металевий вагончик навпроти будинку № 96/3 по вул. Амброса (Орджонікідзе) без дозволу та несвоєчасно проводить косіння травостою навколо будинку, за що накладено штраф у розмірі 850,00 грн.

8. гр. Луханіна Л.В. несвоєчасно зареєструвала народження дитини, перевищивши місячний термін, за що накладено штраф у розмірі 51,00 грн.

9. ФОП Караван М.А. здійснював несанкціоновану торгівлю непродовольчими товарами з лотка у невстановленому місці без паспорта прив’язки тимчасової споруди, за що накладено штраф у розмірі 1700,00 грн.

10. Бухгалтер ТОВ “ Волошка” Павленко Л.М не забезпечила на видному та доступному місці куточка покупця у торгівельному павільйоні (зупиночний комплекс “2-ий мікрорайон” по вул. Сумгаїтській, 24, за що накладено штраф у розмірі 850,00 грн.

11. Керівник будівельної групи ФОП Попудрібко Л.М. Лаканцєв С.О. проводив земляні роботи без дозволу на порушення об’єкту благоустрою по вул. Припортова (С. Смірнова), 5, за що накладено штраф у розмірі 850,00 грн.

12. Мельниченко А.В., здійснювала торгівлю продуктами харчування (овочі, фрукти) у невстановленому місці, а саме на розі вул. Тараскова - Героїв Майдану, за що накладено штраф у розмірі 1360,00 грн.

13. Носенко М.І. тривалий час наносив гучні удари невідомим предметом по підлозі за місцем проживання, тим самим порушуючи тишу, за що винесено усне попередження".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору