“ЛНЗ-Лебедин” отримав Кубок Черкаської області з футболу

30 травня 2017, 12:14

Фото: з офіційного сайту ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Нарешті Умань дочекалась найспортивнішої події року.  28 травня, тут відбулося справжнє футбольне свято. На стадіоні «Уманьферммаш» в фінальному матчі Кубку Черкаської області зустрілися «Базис» Кочубіївка та «ЛНЗ-Лебедин». Обидва колективи продемонстрували цікаву та безкомпромісну гру, в якій трохи більше пощастило номінальним гостям.

Фото: з офіційного сайту ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Про це інформує "Черкаський спорт".

Старт матчу був за командою із Кочубіївки. Після подачі з кутового відразу декілька гравців мали можливість відкрити рахунок, та, на жаль, захисники Лебедина успішно справилися в цьому моменті. Випад «Базису» змусив шполян активізуватися та перейти до більш активних дій в атаці. Настала черга, уманчан захищати свої ворота, що в них виходило досить непогано. Та все ж «Базис» пропустив. Після подачі з кутового ніким не прикритий Листопад зміг пробити Красніцького. Відкривши рахунок, «ЛНЗ» продовжив тиснути. На 33-й хвилині, після затяжної атаки шполян, Барабанов пробив із-за меж штрафного майданчику. Номінальних господарів врятувала поперечина. «Базис» декілька разів небезпечно огризнувся, але сьогодні захист Лебедина був на висоті. Особливо хотілося б відмітити Листопада, який вдало стримував активного Боднюка.

Фото: з офіційного сайту ФК "ЛНЗ-Лебедин"

“ЛНЗ-Лебедин” без пропущених м’ячів здобуває кубок Черкаськоі області і є наразі чиним володарем золотого дублю: чемпіонату і кубку. На черзі – аматорський Кубок України, який розпочнеться наприкінці літа.

28 травня 2017 року. м. Умань

Стадіон «Уманьферммаш».

СК «Базис» Кочубіївка – «ЛНЗ-Лебедин» 0:2

«Базис» Кочубіївка – «ЛНЗ-Лебедин» 0:2 (0:1)

Арбітри: М.Білорус (Черкаси), С.Цибулько (Канів), В.Березняк (Черкаси).

«Базис»: Красніцький, Каплюченко, Тепляков, Дзига, Дудник, Гірський, Новіков, Смілянець, Гріщенко, Боднюк, Янчук. Тренер: С.Янчук

«ЛНЗ»: Козаченко, Калініч, Парфьонов, Листопад, Коломієць, Лобов, Гуд, Грицай, Дєдов, Барбанов, Литовчак. Тренер: В.Гречаний.

Голи: Листопад (14’), Калініч (59’).

Вгору