Лісничому, який незаконно притягував до відповідальності осіб, повідомили про підозру

24 лютого 2017, 12:12

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру лісничому одного з лісових господарств області за фактом зловживання ним службовим становищем та вчинення службового підроблення.

Під час розслідування установлено, що особа, будучи працівником правоохоронного органу, з метою нарощення показників у роботі щодо збільшення кількості виявлених адміністративних правопорушень та притягнутих до відповідальності осіб, склав завідомо неправдиві протоколи та постанови про накладення адміністративних стягнень на декількох жителів району області за нібито вчинення ними адміністративних правопорушень, в результаті чого до останніх незаконно застосовано адміністративні стягнення у вигляді штрафів за правопорушення, які вони не вчиняли.

Дії правоохоронця кваліфіковано за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, а також вживаються заходи щодо скерування справи до суду в розумні строки.

Підозрюваному загрожує максимальне покарання до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору