Лісівники на Черкащині створили унікальний пристрій для хімдогляду за насадженнями (відео)

08 травня 2019, 11:05

Лісівники на Черкащині створили унікальний пристрій для хімдогляду за насадженнями (відео)

Майстри лісу Шевченківського лісництва Лисянського лісгоспу створили захисну конструкцію, яка дозволяє убезпечити саджанці від потрапляння гербіцидів під час здійснення доглядів.

За словами лисянських лісівників, раніше такі догляди необхідно було провести до того, як розпуститься брунька, аби не нашкодити саджанцям. Нині ж за допомогою такого винаходу термін усіх цих робіт можна подовжити, адже конструкція пристрою захищає саджанці від потрапляння гербіциду, а хімікати розпилюються лише у міжряддя.

За допомогою цієї конструкції хімічні догляди за лісовими культурами можна проводити досить швидко та зручно. Тож нею зацікавилися й інші лісництва Лисянського лісгоспу й навіть інші лісгоспи Черкащини.

- У Лисянському лісгоспі працюють не просто гарні фахівці, а люди, які з усією відповідальністю ставляться до своєї справи. Наші умільці не лише ремонтують чи відновлюють техніку, а й, як бачимо, майструють власні винаходи, що дозволяють покращити якість лісівничої роботи, ­– говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства 

Читайте такожНа честь загиблого учасника АТО на Черкащині висадили пам’ятний дубовий ліс. 

Поділитись

Коментарі

Вгору