Ліпандіну подякували за працівників “Беркуту”, які сумлінно виконують свою роботу

14 лютого 2014, 18:19

До Управління МВС України в Черкаській області на ім’я керівника відомства Володимира Ліпандіна надійшло звернення від жительки Чорнобаївського району, яка висловлює слова вдячності працівникам спецпідрозділу «Беркут» за сумлінне виконання своєї роботи під час подій на Майдані Незалежності в місті Києві.

Також надійшов лист від голови комітету по роботі з ветеранами Великої Вітчизняної війни Черкаської обласної ради ветеранів Миколи Нестеренка. Текст листа наводимо нижче:

«Начальнику УМВС Країни

в Черкаській області

Ліпандіну В.В.

Звернення

Ми, багатотисячна армія ветеранів Великої Вітчизняної війни, локальних війн, праці та інших категорій Черкаської області, у своїй більшості, звертаємося до Вас з проханням передати слова вдячності і нашої моральної підтримки бійцям спецпідрозділів, внутрішніх військ і міліції за вірність присязі, даної нашому українському народові.

Ми гордимося ними і віримо у них, що вони, як колись наші покоління, з людською і офіцерською честю виконають свій священний обов’язок перед своїм народом в боротьбі з антисемітськими, правими радикально-націоналістичними та профашистськими організаціями.

Ви переможете, бо на Вашій стороні людська правда і Господь Бог. Тим самим Ви спасете наш народ від навали оранжевої чуми.

Слава Україні! Слава великому українському народові».

За інформацією прес-служби УМВС України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору