Лікарі радять незагартованим черкащанам утриматися від купання на Водохреще

17 січня 2019, 11:51

Лікарі радять незагартованим черкащанам утриматися від купання на Водохреще

Тепла зима та відсутність криги – не запорука безпечного пірнання на Водохреще. До процесу занурення в холодну воду на морозі черкащанам радять ставитися продумано – готувати тіло та порадитися з лікарем, пише "in.ck.ua".

- Кожна людина – індивідуальна, і організм може по-різному реагувати на стрес у вигляді холодної води в різні періоди життя. Тому, слід обов'язково порадитися з лікарем перед зануренням у зимову водойму, - зазначила завідувач кардіологічного відділення КЗ Черкаська обласна лікарня" Наталія Однороманенко. - Хоча б раз на рік людина повинна проходити загальний огляд – рентген, аналіз крові, кардіограму. За результатами відвідин свого терапевта чи лікаря загальної практики сімейної медицини, можна вирішувати, купатися на Водохреще чи ні. Інакше можна спровокувати хворобу. У Черкасах люди після необачних купань ставали пацієнтами лікарень з гострою пневмонією, а інколи холод викликав спазм судин аж до нападу стенокардії.

Проблеми через різке переохолодження організму можуть трапитися незалежно від того, є на вулиці сильний мороз чи температура близько нуля. Тіло бажано готувати поступовими загартовуваннями, обливаючись щоразу холоднішою водою. Лікарі не радять купатися на Водохреще людям зі слабким імунітетом, тим, хто недавно переніс хворобу чи має хронічні захворювання.

Для тих відчайдухів, які все ж зважаться занурюватися у Дніпро традиційно обладнають місця для купання на пляжах "Рів’єра" та "Бочка", у Вантажному порту та біля храму Андрія Первозванного на пляжі "Живчик". На деяких пляжах віряни зможуть переодягтися у наметах, які встановлять рятувальники, та зігрітися гарячим чаєм.

lkcjb h сказав:

Де зима є тепла?! Знущаєтеся?..

Вгору