Лідер “Розумної Сили” йде в президенти

25 січня 2019, 19:49

 

 

Незважаючи на свою "молодість" (заснована в 2016 році), партія "Розумна Сила" вже стала досить помітним і впливовим гравцем в політичному житті України. 24 січня в столичному СК "Олімпійський" відбувся III з'їзд партії, де були озвучені політичні плани на поточний рік: участь в президентських і парламентських виборах. Кандидатом в президенти одноголосно було висунуто лідера партії - Олександра Соловйова.

Президент Миру

Відкрив ІІІ з'їзд "Розумної Сили" Олександр Соловйов. Він подякував усім партійцям: як присутнім, так і тим, хто працює "в полях", а також зазначив дисциплінованість і злагодженість дій членів партії під час збору підписів під Декларацією про мир.

"За місяць - вдумайтеся, всього за 30 днів - ми зібрали під Мирною декларацією мільйон підписів по всій Україні. Ми зробили те, чого не робила жодна політична партія в Україні за весь час війни: ми побували в непідконтрольних українській владі Луганську, зустрічалися з жителями по ту лінію фронту, з'ясували їх справжні настрої. Вони, як і ми, втомилися від війни, вбивств, грабежів, розрухи, горя і скорботи. Разом ми і виробили Декларацію про мир. Ми показали, що політики можуть говорити мовою миру, а не залпами гармат".

Він заявив, що ставить для себе максимальні цілі, яких можна домогтися, якщо піти у владу.

Після промови голови "Розумної сили" виступили представники регіональних відділень партії. Загальний тон виступів, який переважав у цих виступах, був критичний - економічна і соціальна ситуація в країні продовжує погіршуватися, країні потрібні зміни, у першу чергу - мир і порядок.

"Зараз українці - зовсім не такі, як були раніше: люди злі і зневірені, бо опинилися на межі виживання. А винні в цьому політичні аферисти, які обкрадають громадян і розколюють країну. Нас розділяють на "правильних" і "неправильних"- за регіональними, мовними та іншими ознаками - заради того, щоб утримати владу і грабувати народ. Але ми всі єдині, всі українці", - зазначила заступник голови політичної партії "Розумна Сила"Анна Левчук.

Вона зазначила, що головне завдання партії - це мир і благополуччя.

Голова ж Херсонської обласної організації партії Катерина Самойлик наголосила, що "Розумна сила" вже продемонструвала високу компетентність і якісний кадровий склад. Тому партія має всі можливості і ресурси для того, щоб домогтися на майбутніх виборах найвищих результатів.

- До виборів залишилося всього 2 місяці. І нам вистачить цього часу. Адже ми консолідовані, активні, а головне - небайдужі до майбутнього України.

Політики з досвідом не наважилися поїхати на окуповану територію і заявити про свої мирні наміри, а молоді лідери "Розумною Сили" не побоялися. Це свідчить про те, що в партії - потужна команда і злагоджена робота... Наша партія взяла відмінний старт, заявивши про себе як про партію майбутнього", - зазначила Катерина Самойлик.

На думку партійців, встановити мир і порядок в Україні, дати людям можливість гідно жити на своїй Батьківщині - може лише лідер "Розумною сили" Олександр Соловйов. За старою козацькою традицією голова Запорізької обласної організації партії Валерій Несчетний вручив кандидату на найвищу державну посаду Олександру Соловйову символічну гетьманську булаву.

"Партія майбутнього"

На думку політологів, у партії РС величезний потенціал і хороші перспективи, оскільки її головні цілі та гасла максимально прості, конкретизовані і дуже близькі більшості українців. Як відомо, це "Мир, Порядок і Достаток".

При цьому головним завданням партії (так сказано в програмній заяві "Розумною Сили") є врегулювання конфлікту на Донбасі - саме це є першим кроком до виходу з кризи, в якій опинилася Україна. А єдиний гуманний і законний шлях до цього - дипломатичне врегулювання. Так вважають в партії і закликають відмовитися від мілітаристської риторики в ЗМІ і заяв політиків. Хоча саме за ці погляди на представників партії нападають ультраправі радикали.

"Звичайно ж, владі не подобається, що молода і перспективна політична сила завойовує все більшу популярність серед українців. Вони бачать в нас реальних конкурентів... Публічні заходи нашої партії вже не раз зривалися праворадикальними організаціями. Під час однієї з таких "акцій"мій заступник Олександр Савченко був жорстоко побитий, а частина регіональних офісів нашої партії розгромлена. На жаль, провокації, фальсифікації і безпідставні звинувачення для нашої партії вже стали чи не звичайною справою. І чим ближче до виборів, тим активніше стає тиск. Влада відчуває, що втрачає свої позиції, так як на політичній арені з'являються ті, хто може їй реально протистояти", - заявив Олександр Соловйов.

Разом з тим, він зазначив: владі не вдасться залякати "Розумну Силу", яка і далі буде твердо стояти на своїх позиціях.

Крім того, партія виступає за багатовекторну зовнішню політику, позаблоковий статус держави, розвиток малого і середнього бізнесу через пільги і податкові преференції, боротьбу з корупцією тощо.

Напевно, саме тому партія "Розумна Сила" знаходить підтримку і розуміння серед простих українців, демонструючи безпрецедентні темпи зростання: всього за два роки, які пройшли з моменту реєстрації, "Розумна сила" виросла до 18 тисяч членів партії і стала всеукраїнською політичною силою. На сьогоднішній день партія представлена в усіх регіонах країни, налічує понад 600 міських і районних організацій, і вже має чимале представництво в місцевих органах влади.

У партії вважають, що саме кадри на місцях є фундаментом їхньої політсили.

На думку експертів, саме чітка ідеологічна позиція, щире, а не показне прагнення миру, а також широко розгалужена партійна структура, організованість і дисципліна рядових партійців - дає можливість "Розумній Силі" стати одним з найяскравіших відкриттів у великій українській політиці.

На майбутніх виборах українці мають шанс вибрати гідних керівників нової формації, а не вибирати за принципом "з кількох зол - найменше". В іншому випадку ми ніколи не виберемося з тієї ями, в якій опинилися.

 

Юрій Ненько сказав:

Правельні й неправельні ознаки, що розділяють суспільство, це недотримання вимог Конституції в Україні !

Вгору