Китайці через Смілу прокладуть шовковий шлях

02 листопада 2017, 12:52

Фото pixabay.com.

Україну включили до китайського Шовкового шляху. Транзит через Україну в рамках нового Шовкового шляху може розпочатися в кінці 2017 чи на початку 2018 року. ​Комбінат "Дніпро" у Смілі одним з перших доєднається до шовкового шляху. Про це інформує zmi.ck.ua з посиланням на mind.ua.

Китайська сторона вже узгодила маршрути поїздів, які будуть проходити через територію України з Чженчжоу в Словаччину, Польщу та Угорщину.

Першими до проекту планується залучити Харківський комбінат "Світанок", Комбінат "Дніпро"(м. Сміла Черкаської обл.), київський "Комбінат "Прогрес", львівський "Комбінат "Троянда" і ужгородський "Укрпродконтракт".

Китайську сторону зацікавила можливість експорту українського продовольства, зокрема борошна, цукерок, горілки, масла та ін.

У липні 2017 року КНР повідомив про зацікавленість в постачаннях українських товарів і включення країни в новий Шовковий шлях. Складські та холодильні потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортерів продовольчих і промислових товарів з України в Китай.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору