Курбет розповів, де служитимуть черкащани, яких призвуть цієї осені

29 вересня 2016, 13:19
Фото: Про все

Фото: Про все

З 1 жовтня по 30 листопада в Черкаській області починається черговий призов на строкову військову службу. Восени лави Збройних сил, Національної гвардії та Спеціальної служби транспорту поповнять 528 строковиків. З них 80 чоловіків - жителі обласного центру.

Про це повідомив на прес-конференції Черкаський обласний військовий комісар Євген Курбет.

За словами комісара, найкраще призовна робота поставлена у військкоматах Городищенського, Золотоніського, Чорнобаївського, Христинівського та Смілянського районів. Решта районів має з цим проблеми. Найбільш характерні з них – це неявка призовників за повістками та погано організований процес оповіщення-збору.

- Неявка призовників на збірні пункти пов’язана, насамперед, з великою трудовою міграцією. Молодь працює в інших містах України, за кордоном. За місцями реєстрації їх неможливо виявити, - пояснює Євген Курбет.

Військовий комісар ще раз наголосив, що згідно з нормативно-правовими актами військовослужбовці строкової служби в зону антитерористичної операції направлятися не будуть. Вони перебуватимуть виключно в тилових підрозділах, частинах тилового забезпечення та у місцях постійної дислокації бойових підрозділів.

Поділитись

Коментарі

Вгору