Кубок “Спортивної Забавляндії” виборола команда 13-ї школи

25 травня 2015, 18:30

11225565_823326511097494_1362567648_n

Сонце, посмішки, подарунки та потужний заряд бадьорості. 24 травня в Черкасах провели п'ятий тур спортивних змагань школярів та батьків. У фіналі змагалися команди шкіл № 2, 25 та 13.

Команда-господар від спеціалізованої школи № 18 не змогла взяти участь. Цього разу спортивні розваги провели на шкільному подвір'ї. Команди знову бігали, стрибали та танцювали. Надзвичайно активними були уболівальники. Вони підтримували учасників яскравими плакатами.

- Ви всі сьогодні великі молодці, дуже приємно було спостерігати за вами, - зауважив ініціатор проведенян заходу, член журі, депутат та серкетар міськради Олександдр Радуцький. - Розрив між командами незначний, усього в кілька балів, а це означає, що вони були дуже сильними.

Найбільшу кількість балів вдалося набрати родині Савіцьких, ЗОШ № 13. Тато Сергій розповідає, що перемогу здобули завдяки фізичній підготовці. Сім'я робить зарядку, любить піші прогулянки.

- Змагання дуже позитивні, нам подобаються, головне, що це весело, - додає він.

- Я сьогодні на вас дивилася й думала: якщо наші родини разом так розважаються, то ми вже в Європі, - сказала під час вручення нагород член журі, депутат обласної ради Світлана Трофімова.

Всі учасники змагань отримали кубки та призи для активного дозвілля.

Олександр Радуцький пообіцяв, що з початком нового навчального року "Спортивна Забавляндія" відкривє другий сезон. Організатори змагань Агенція свят «Вам і не снилось» обіцяють учасникам море драйву та корисні подарунки.

Поділитись

Коментарі

Вгору