Креативний маршрут «Живих картин» створять у Холодному Яру

01 червня 2016, 12:11

MG_1878-636x424

На Всеукраїнській платформі «Спільнокошт» збирають гроші на розвиток проекту «ImageMapping», головна мета якого – популяризація історико-культурної спадщини Чигиринського регіону, інформує ГромЧе.

– Ми хочемо розкрити унікальну історичну та природню спадщину Холодного Яру і допомогти із розвитком зеленого та сільського туризму у цьому знаковому для України місці. Задля цього ми розробимо креативний маршрут “Живих картин”, – розповідає представник ГО «Центр розвитку Пангея Ультима» Ярослав Геращенко, . – Для реалізації цього проекту необхідно не менше двадцяти чотирьох тисяч гривень.

Проект “Живих картин” передбачає, що волонтери із інших країн та місцеві активісти створюють маршрут, який фокусує увагу туриста на визначних місцевостях та проводять анімаційні заходи і зйомки медіа-матеріалів.

– Ми також шукаємо учасників у міжнародний табір, що буде проводитись з 26 липня по 8 серпня. Вони долучаться до зйомок відео-роликів. А також ми плануємо розробити з ними туристичні маршрути, що об’єднають села навколо Холодного Яру. Це дійство для тих, хто шукає змістовну пригоду на це літо, – зазначає Ярослав Геращенко

Організатори шукають додаткової фінансової підтримки для реалізації проекту. За детальною інформацією зацікавлених просять звертатись за телефонами: (097)640-27-56, (063)827-83-24 або на електронну адресу: [email protected]

Коментарі

Вгору