Красиво, креативно і смачно: в Умані відбувся кулінарний батл (фото)

09 травня 2018, 10:05

Student Fest «HoReCa – 2018» виявився активним тімбілдінгом – заходом на згуртування студентського та професорсько-викладацького складу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, формування сильної команди однодумців, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей.

Про це інформує "Дзвін".

Особливо виразно це проявилося в кулінарному змаганні на звання кращого кулінара Уманського національного університету садівництва – кулінарний батл «Красиво. Креативно.Смачно», де об’єдналися особисті здібності і амбіції кожного члена команди, де учасники та  глядачі отримали заряд позитивної енергії не на один день.

У змаганнях прийняли участь чотири команди по три учасника в кожній: 11-гр, 21-гр, 31-гр, 41-гр – групи спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Конкурс передбачав приготування, оформлення та презентацію страв (холодна закуска, салат, десерт, страва для дітей) та напою. На виконання кожного із завдань було відведено 5-10 хв., за які необхідно було продемонструвати не лише кулінарні знання та вміння, а й витримку, кмітливість, стресостійкість, дисциплінованість та командний дух.

Пропонуємо кілька фото з цієї непересічної події, надані прес-службою вишу.

Вгору