Краса, грація та інтелект, – у Катеринополі обрали свою королеву краси (фоторепортаж)

12 грудня 2017, 11:17

Фото: Про все

Цієї суботи катеринопільський Будинок культури був заповнений ущент. Адже на сцені п’ятнадцять найгарніших дівчат селища змагались за корону - «Міс Катеринопільщина 2017». Вишукані сукні, найрізноманітніші таланти, грація і інтелект дівчат не залишили байдужими жодного присутнього. Ідейним натхненником цього конкурсу став директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький, а всебічну допомогу в підготовці та організації його проведення надав БО «БФ «Урожай-громаді» спільно з райдержадміністрацією.

Фото: Про все

Від початку конкурсу стало зрозуміло, що дівчата підійшли до нього із надзвичайною  серйозністю. Кожна мала, що показати глядачам та журі. Одні  виконували пісні, інші перекладали мовою танцювальних рухів свої ж доробки з вишивки та малювання, а дехто намагався вразити журі кулінарними талантами. До виступів дівчата готувалась майже два місяці, пройшовши вишкіл у найкращих черкаських хореографів, візажистів, перукарів.

Фото: Про все

Було відчутно, що кожна вклала у виступ душу, за що й отримала  від заповненої зали гучні, підбадьорливі та вдячні аплодисменти.

Та все ж остаточний вердикт наприкінці шоу повинне було винести поважне журі, до складу якого увійшли: директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький, голова обласної ради  Олександр Вельбівець, депутат обласної ради від ВО «Черкащани» Олександр Коваленко, заступник директора ТОВ «Катеринопільський елеватор»  Володимир Гриценко, представник оргкомітету конкурсу «Міс Україна» Олександр Толчинський та голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко.

Фото: Про все

Слід зазначити, що під час конкурсу, крім головних призів, також обирали  переможниць ще у кількох номінаціях. Так, у категорії «Міс талант» перемогу отримала молода мама Наталія Вовкотруб, котра акапельно виконала пісню «Ой у вишневому саду», вразивши і журі і залу глибиною її виконання.

Фото: Про все

«Міс Елегантність» стала Анна Бондаренко, отримавши у подарунок прикраси з дорогоцінним камінням.

«Міс глядацькі симпатії» та грошовий приз у 2 тисячі гривень від туристичної агенції при бурхливій підтримці залу отримала Олександра Буряк.

Переможниць у номінації «Міс фото» визначав представник оргкомітету конкурсу «Міс Україна» Олександр Толчинський. Сертифікати на професійну фотосесію було вручено Анні Бондаренко, Олені Чмир та Дар’ї Стоколос.

Та настав час визначити головних красунь вечора. Тож корону Другої віце-міс та цінний подарунок від директора «Катеринопільського елеватора» Артура Футими отримала Дар’я Безкоровайна. Їй дістався айпад «Apple».

Фото: Про все

Першою віце-міс стала Олена Чмир, яка також отримала у подарунок від депутата Черкаської облради Олександра Коваленка смартфон фірми «Apple».

- З таким розмахом конкурс проходить вперше. До нього залучено фахівців, які блискуче підійшли до організації дійства. Тому, я хочу подякувати насамперед Олегу Васецькому та фірмі «Урожай» за свято, - зазначив зі сцени депутат.

Фото: Про все

І ось нарешті кульмінаційний момент – звання «Міс Катеринопільщина 2017» та корону отримала учениця 11-го класу Катеринопільскої школи № 1 Дар’я Стоколос. Їй було вручено і головний приз –50 000 гривень від Олега Васецького.

- Ми звикли думати, що все найкраще відбувається по ту сторону екрана. Проте  конкурс краси в районному центрі довів, що красиві дівчата живуть поруч із нами, у невеликих містечках і селах. А після роботи  стилістів, візажистів, перукарів вони взагалі стали справжніми королевами краси, нічим не гіршими від тих, яких ми бачимо на сторінках глянцевих журналів,  – зауважив Олег Васецький. – Насправді ідея таких конкурсів набагато глибша, ніж просте перетворення дівчат у справжніх міс. Сьогодні кожна з них повірила в себе, в свої можливості, в свої таланти. Я впевнений, що для більшості з них цей конкурс може стати хорошим стартовим майданчиком вже в найближчому майбутньому.

Фото: Про все

Своїми враженнями від пережитого та емоціями поділилась із «Про все» і переможниця, яка хоча і мала надію на перемогу, проте, не очікувала, що це станеться саме із нею.

- Я не очікувала, коли назвали моє ім’я, хоча багато людей запевняли мене у перемозі. До цього часу не вірю. Отримані гроші хочу витратити на навчання, у мене попереду вступні іспити. Вже знаю, що хочу займатись тележурналістикою, а от з вишем ще не визначилась, - зазначила , - розповіла «Міс Катеринопільщина 2017». - У такому конкурсі участь беру вперше. Підтримати мене прийшли друзі, знайомі, однокласники. Сподівалась, що попаду хоча б у трійку переможниць, аж тут ось. Досі не віриться!

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору