“Кожен живе заради себе”: відомий уманський шоумен пояснив свою позицію щодо розлучень

14 листопада 2020, 23:03

фото з мережі

Відомий український шоумен Володимир Остапчук  вирішив підігріти інтерес хейтерів і пояснити свою позицію щодо розлучень та інституту шлюбу. Про це пише "ТСН".

Артист на своїй сторінці в Instagram заявив, що люди розходяться, тому що у різному віці відчувають по-різному. На думку Володимира, навпаки треба мати силу, щоб зізнатися собі, що ти вже не кохаєш.

- Одне кохання на все життя? "Побачив принц свою принцесу, вони одружилися і жили довго і щасливо…" Цю фразу ми чуємо з дитинства, в казках, романах і поезії. Згоден, мені і багатьом з вас в ідеалі хотілося б сказати "кохаю" раз і назавжди. Підкріпіть це сакральністю інституту шлюбу - як фінальної точки розвитку стосунків. Звідси і виникло негативне ставлення до розлучень. Все, розлучилися, жахливо, кінець життя і бла-бла-бла. А я навпаки вважаю, що люди сміливо і чесно зізналися - вони вже не ті і краще подякувати за стосунки, досвід і залишити цей шлюб в минулому. Суть в тому, що в різні періоди життя ми живемо і відчуваємо по-різному. Я в 16, в 25 і зараз - мені здається, абсолютно різні люди, - зазначив шоумен.

Також він заявив, що коли подружжя ухвалює рішення розлучитися і кожен продовжує жити щасливим життям окремо одне від одного, це нормально. На його думку, щасливі мама і тато окремо краще, ніж коли вони постійно сваряться.

- І це нормально закінчити те, що важко обом, зізнатися в цьому і жити далі на повну! Так, згоден, наші бабусі і дідусі жили разом по 50-60 років. Але це лише цифра. А як на рахунок справжнього щастя? Чи всі точно прожили життя як хотіли? Я щиро радію за величезний сімейний стаж, але якщо ти більше не любиш - навіщо мовчати? Заради чого і кого? Дітей і онуків? Але це самообман, кожен живе заради себе і любов до світу починає з любові до себе! Адже невдалий шлюб ще не означає погані батьки! Навпаки, щасливі мама і тато окремо краще ніж лайка і злість під одним дахом, - написав Володимир Остапчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору