Коваленко не знайшла в сільських бібліотеках книг, які видаються за кошти обласного бюджету

14 липня 2014, 21:54

У бібліотеках черкаських сільських шкіл немає сучасної літератури з історії рідного краю та творчості черкаських письменників, яка щорічно видається за кошти обласного бюджету. Це виявила голова обласної ради Валентина Коваленко під час робочої поїздки на Шполянщину, інформує прес-служба облради.

Валентина Михайлівна оглянула шкільні бібліотеки у трьох селах, і в жодній з них не виявила такої літератури, яка б надходила за останні кілька років. Цей факт неабияк здивував і обурив голову обласної ради.

- Я буду говорити із обласною державною адміністрацією, а саме – із департаментом інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації ОДА, який безпосередньо має контролювати процес забезпечення книгами. Де дівалася та література, на яку виділялися кошти? В минулому році тільки 1 млн. 200 тисяч були виділені для того, щоб надрукувати і шевченківську літературу, і значущу краєзнавчу літературу, і літературу рідного краю, і до сих пір жодна книжка не поступила в бібліотеки. Журнал «Холодний Яр» нашої письменницької організації випускається щорічно вже протягом 20 років, а в бібліотеках я знаходжу лише 2004 року ці випуски. Механізм цей не працює, ніхто не приділяє цьому уваги. Треба проводити глибоку перевірку того, куди діваються ці книги.

Поділитись

Коментарі

Вгору