Коваленко не знайшла в сільських бібліотеках книг, які видаються за кошти обласного бюджету

14 липня 2014, 21:54

У бібліотеках черкаських сільських шкіл немає сучасної літератури з історії рідного краю та творчості черкаських письменників, яка щорічно видається за кошти обласного бюджету. Це виявила голова обласної ради Валентина Коваленко під час робочої поїздки на Шполянщину, інформує прес-служба облради.

Валентина Михайлівна оглянула шкільні бібліотеки у трьох селах, і в жодній з них не виявила такої літератури, яка б надходила за останні кілька років. Цей факт неабияк здивував і обурив голову обласної ради.

- Я буду говорити із обласною державною адміністрацією, а саме – із департаментом інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації ОДА, який безпосередньо має контролювати процес забезпечення книгами. Де дівалася та література, на яку виділялися кошти? В минулому році тільки 1 млн. 200 тисяч були виділені для того, щоб надрукувати і шевченківську літературу, і значущу краєзнавчу літературу, і літературу рідного краю, і до сих пір жодна книжка не поступила в бібліотеки. Журнал «Холодний Яр» нашої письменницької організації випускається щорічно вже протягом 20 років, а в бібліотеках я знаходжу лише 2004 року ці випуски. Механізм цей не працює, ніхто не приділяє цьому уваги. Треба проводити глибоку перевірку того, куди діваються ці книги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору