Кошенята та цуценята не повернуться на площу у середмісті Черкас

03 червня 2017, 12:20

У міськраді дали відповідь зоозахисникам на їхню петицію, яка набрала більше необхідних 250 голосів. Волонтери просили дозволити їм знову повернутися на площу біля ЦДЮТ, де вони раніше прилаштовували цуценят і кошенят з міського притулку. Нагадаємо, зоозахисникам заборонили там ставати у межах заходів боротьби зі стихійною торгівлею, пише vikka.ua.

Управлінням інспектування були враховано право на мирні зібрання, і як альтернативне місце для проведення акцій було запропоновано вхід у паркові зони у вихідні та святкові дні та розміщення вольєрів на розі вул. Благовісної та Смілянської (парна сторона). Крім того, протягом 2016-2017 років проводиться реконструкція площі перед ПНЗ "ЦДЮТ": укладання тротуарної плитки, демонтаж тимчасових споруд. Повернення вольєрів та кліток на площу перед ЦДЮТ призведе до повернення на площу стихійних торгівців та зведе на нівець проведену роботу", – йдеться у відповіді.

Зважаючи на вищевикладене структурними підрозділами виконавчого комітету Черкаської міської ради підготовлено проект рішення Черкаської міської ради з проханням не підтримати електронну петицію волонтерів.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору