Корсунські танцівники підкорили світовий чемпіонат в Нідерландах

10 грудня 2021, 19:45

Найпрестижніші хореографічні змагання планети – Чемпіонат світу зі спортивного бального танцю WORLD OPEN CHAMPIONSHIP 2021 – відбулися у листопаді в м. Ассен у Нідерландах. Там свої вміння успішно продемонстрували вихованці корсунського зразкового танцювального колективу «Фієста» ЦДМТ, інформує Надросся.

Тріумфальним став виступ танцівників Матвія Алєксанова та Дарії Дяченко в категорії Ювенали-2. З-поміж понад 70-ти пар вони зуміли вибороти третю сходинку на п’єдесталі Чемпіонату світу. Юні корсунські зірки, залишивши позаду титуловані пари із США та Європи, здобули звання бронзових призерів WORLD OPEN CHAMPIONSHIP2021.

Також цьогоріч Матвій та Дарія отримали звання чемпіонів України, чемпіонів Європи IDSА та кандидатів в майстри спорту України.

Яскрава та граційна пара – Данило Пшоно та Валерія Сьомка – з 1/16 потрапили у фінал і посіли почесне 5-те місце.

Вольові та творчі якості Данила та Валерії – блискучих танцівників, кандидатів у майстри спорту України – привели їх цього року до численних успіхів. Вони впевнено стали багаторазовими переможцями Чемпіонатів України та переможцями Чемпіонату Європи European championship IDSA в Польщі.

Пара – Денис Пшоно та Дарія Жало – представляли колектив у надскладній дорослій категорії Молодь-2. Пара, яка незмінно вражає своїм професійним зростанням, – Артем Авраменко та Мар’яна Чугунова виступали у категорії Юніори-2. Ці пари потрапили в топ-24 кращих пар світу.

, Корсунські зірки танцю підкорили світовий чемпіонат в Нідерландах, Надросся Online

Обидві пари наразі – діючі багаторазові чемпіони України, переможці та призери чемпіонату Європи IDSA, призери цьогорічного Кубка світу IDSA в Польщі.

– Надзвичайно задоволена результатами своїх вихованців, – говорить засновниця та очільниця танцклубу «Фієста» Жанна Лисенко. – Зізнаюсь, що на такі високі досягнення навіть не розраховувала, бо завжди бачу в дітях резерв і всі їхні недоліки, над якими ми щоденно працюємо. Та все ж таки вони змогли, і я надзвичайно ними пишаюся. Пишаюся батьками дітей, які довіряють мені своїх чемпіонів, щоденно підтримують і вірять в нашу спільну перемогу.