Корсунська школярка підкорює мистецькі фестивалі картинами з пластиліну

18 вересня 2015, 17:18

2c0f9cd5421e43a9670cd5b8a0387fc9_XL

У кімнаті для занять гуртка «Умілі рученята» Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості всі стіни і столи займають дитячі роботи, пише Черкаський край.

Погляньте, скільки тут Настиних картин, — звертає увагу керівник гуртка Олена Карпенко. — І майже всі відзначені на різного рівня виставках і фестивалях.

Настуня дуже серйозно демонструє свої дипломи і грамоти, серед яких найголовніша відзнака — гран-прі конкурсу фестивалю «Зоряні мости» 2014 року. Тоді восьмирічна художниця мала свою персональну виставку. А ще має  численні відзнаки за призові місця в обласних конкурсах.

Роботи, в яких Настя досяг­ла таких успіхів, — це картини з пластиліну. Запитую у дівчинки, які з них улюблені. Першим показує портрет Т.Шевченка, підпоясаний калиною, потім — «Принцесу», дві картини «Космос». У сюжетах — гра дитячої фантазії, а техніка вражає досконалістю, точністю, гармонією кольорів. Цвітуть на її картинах дивовижні квіти, поміж зорями літають космонавти у скафандрах, радіють сонцю діти…

Настя розповідає як створює картини. Разом з Оленою Володимирівною добирає тему, потім ручкою на листі ДВП малює контури, які заповнюються пластиліновими кульками або мазками з нього в техніці малювання.

— У мене в гуртку багато талановитих дітей, але Настя особлива тим, що прийшла до нас найменшою, в чотири роки. Бабуся привела її, щоб розвивати моторику пальчиків, — розповідає наставниця Настуні.

Поважні дипломи з різних виставок Настя сприймає спокійно:  «Я хочу ще кращу картину зробити!» Для дівчинки — це просто улюблена справа, яка приносить велике задоволення.

Вгору