Корсунська бригада будівельників поїхала споруджувати фортифікаційні споруди на сході

14 травня 2015, 17:03

7c8d547d089e7bbbc2b7d6b88f2e7c2c_XL

Сім добровольців з Корсунь-Шевченківського району поїхали На Схід України, в Слов’янський район на спорудження фортифікаційних споруд. Це жителі міста Андрій Поштаренко, Володимир Шкурат, Олексій Даценко, села Ситників Євген Стажилов та Юрій Кутищев та села Квіток Михайло Кравченко та Олександр Крикля, пише Черкаський край.

Вслід за ними власним автомобілем і за власний кошт відбув і підприємець Віталій Веретільник. Він доставив для корсунських будівельників продукти харчування: овочі, тушонку, консервацію. На місці потурбувався про влаштування та організацію роботи бригади.

Мешкають будівельники в наметах, працюють з 8 ранку до 19 вечора. Їжу їм готують кухарі з Черкащини у польових кухнях. Споруджують бліндажі, обшивають деревом рови, готують укриття. Триватиме вахта два тижні.

Керівник будівельників з Черкащини начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Юрій Панченко телефоном повідомив голові Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Валерію Заболотньому, що корсунська бригада – одна з кращих і подякував за їх роботу.

Коментарі

Вгору