Концерт, смаколики та дизайнерські вишиванки, — Краєзнавчий музей відзначає своє сторіччя

29 травня 2018, 16:18

Сьогодні Черкаський обласний краєзнавчий музей відзначає своє 100-річчя. З самого ранку біля музею почали відбуватися різноманітні заходи: виставки, презентації та концерти.

У музеї сьогодні також проходить і краєзнавче свято “Моя Черкащина”. На площі перед закладом відбулася виставка-ярмарок краєзнавчої літератури черкаських видавництв, виставка художників Черкащини.

— Це надзвичайно потужний захід. Він має дві складові — урочисте відзначення 100-річчя музею та проведення краєзнавчого свята “Моя Черкащина”. Тут представлені провідні виші, видавці, місцеві туроператори, — розповів директор Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олександр Шабатін.

Так, в рамках презентації свого вишу студенти ЧНУ пригощали гостей варениками, які було приготовано за місцевими рецептами, а студенти ЧДТУ презентували спеціальності, пов’язані з історією, розважали виступами та пригощали смаколиками.

Однією з прикрас заходу стала презентація колекції вишиванок від родини Теліженків.

Весь останній рік ми готувалися відзначити 100-річчя музею. Всі заходи проводилися в рамках цього святкування. Відкрили ж цей день святом “Моя Черкащина”. Далі в музеї відбулася відкриття виставки знаної родини Теліженків з демонстрацією на моделях колекції одягу від Олександри Теліженко, — зазначила директор Краєзнавчого музею Ірина Собко.

В день святкування вхід в музей зробили безкоштовним.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору