Конституційний суд визнав законним указ Зеленського про розпуск Ради

20 червня 2019, 17:04

Конституційний суд визнав таким, що відповідає Конституції указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Про це повідомляє "theБабель" із покликанням на  джерело в суді.

Це рішення було ухвалене у четвер на закритому засіданні КС, його опублікують найближчим часом. Суддею-доповідачем у справі виступав Віктор Кривенко.

Інформацію про визнання указу Зеленського законним підтвердив у своєму Telegram і депутат Верховної Ради Мустафа Найєм. За його даними, за таке рішення проголосували 11 суддів КСУ, проти - 5.

Раніше представник президента у КС Федір Веніславський заявив, що Конституційний суд не отримав доказів про наявність у складі фракцій партій «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» більшості від конституційного складу Верховної Ради.

20 травня Володимир Зеленський офіційно став президентом і заявив про розпуск Верховної Ради. Президент підписав указ про припинення повноважень парламенту та його розпуск 21 травня, після консультацій з головами фракцій. Дострокові вибори призначені на 21 липня.

Коментарі

Вгору