Комунальники за день ліквідували порив на водогоні

29 січня 2014, 17:00

 

Відучора мешканці приватних домоволодінь по вулиці Крилова та провулку Молдавського, де того дня трапився порив, – вже з холодною водою. 28 січня, близько четвертої години вечора у їх будинках було налагоджено подачу холодного водопостачання.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

– Бригади КП «Черкасиводоканал» оперативно відреагували: впродовж дня було проведено роботи з розкопування мерзлого грунту, аби виявити аварійну ділянку. А також – ліквідовано порив та налагоджено подачу холодного водопостачання, –  повідомила перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, працівники КП «Черкасиводоканал» досить добре спрацювали  при ліквідації пориву, що трапився поблизу по вул. Крилова і пров. Молдавському у вівторок, 28 січня.

– Під час пошуку місця пориву комунальники обстежили кілька відрізків залягання водогону. Загалом  довелось розкопати близько 15 метрів мерзлого грунту. Примітно, що «винуватцем» пориву стало відгалуження від магістральної мережі до приватного будинку. Саме на ділянці труби, яку проклали власники домоволодіння, при під’єднанні до магістрального водогону, і трапилась аварійна ситуація, в результаті якої близько двохсот довколишніх будинків впродовж дня були без холодної води, – розповіла Алла Олександрівна.

Поділитись

Коментарі

Вгору