Кому саме зараз вигідне рішення про націоналізацію “ПриватБанку”?

19 квітня 2019, 15:45

Кому саме зараз вигідне рішення про націоналізацію "ПриватБанку"?

Окружний адміністративний суд Києва вчора визнав незаконною націоналізацію Приватбанку. Чи це випадковість, що це відбулося за три дні до другого туру президентських виборів? Кому це найбільш вигідно?

З точки зору PR, то найбільше виграє від цього Петро Олексійович, якщо вдало цим скористається. Це може бути гарною "лякалкою" виборців, мовляв економічний апокаліпсис вже близько. Долар по 40 теж не за горами. І єдиний хто може врятувати від цього країну Петро Порошенко.

Теза, яку доноситимуть виборцям проста: що буде з Приватбанком, залежить від того, кого оберуть президентом: якщо - Володимира Зеленського, то повернуть Коломойському, якщо Петро - залишать за державою.

Тому найближчі кілька днів варто чекати засилля дописів та статей про неминучу економічну кризу, якщо до влади прийде Зе-презедент. Плюс - це ще один аргумент на дебатах проти Володимира Зеленського, як протеже Коломойського, який Порошенко однозначно використає під час завтрашніх дебатів, незалежно від того, де і як вони відбудуться.

Питання лише в тому, як швидко обидва кандидати зреагують і скористаються сьогоднішнім рішенням суду.

Зараз команда Зе у делікатній ситуації, оскільки її член Олександр Данилюк особисто брав участь в історії з націоналізацією "Приватбанку". Цікаво, яку зараз позицію вони виберуть. Якщо вони вважають, що рішення про націоналізацію незаконне значить частина "косяків" Данилюка у цьому теж є )) Крім того, ця позиція збентежить виборців перед голосуванням. А якщо, наполягатимуть, що банк має належати державі, то якось "невдобно" перед Ігорем Валерійовичем.

Насправді, подальша доля "Приватбанку" залежатиме від апеляційного суду, який "іменем України" і винесе законне рішення. У нас же незалежний суд

Михайло Малінін, черкаський політтехнолог

Допис із особистої сторінки у Фейсбук

Поділитись

Коментарі

Вгору