Компанії із спільним телефоном розіграли мільйонний тендер, “наваривши” 200 тисяч

15 вересня 2016, 22:57

тендер

Департамент економіки та розвитку ЧМР акцептував пропозицію підприємства "АБК Електро-Буд" на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вулиці Смілянській. При цьому, цей варіант був найдорожчим з поданих на конкурс. "АБК Електро-Буд" отримав можливість на укладення договору після того, як два інші підприємства від такої перспективи відмовилися. Більше того, автора найдешевшого варіанту поєднує з переможцем спільний номер телефону, пише Інфоміст.

14 липня Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради оголосив конкурс на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення по вулиці Смілянській (від вул. 30 років Перемоги до межі міста) із застосуванням енергозберігаючих технологій. Очікувана вартість закупівлі склала 1 млн 450 тис. 656 грн.

На конкурс були подані 4 пропозиції від місцевих підрядників. Найдешевшою з них виявилась пропозиція ТОВ "Геобудсервіс Плюс", що вже отримало низку підрядів від міського бюджету, зокрема на утримання мереж зовнішнього освітлення та на встановлення світлофорних обєктів.

Проте підприємство відмовилось від укладання договору, після чого була акцептована наступна за ціною пропозиція, від ТОВ "Енерголюксмонтаж", що належить Івану Вікторовичу Нікітіну . Проте це підприємство також не стало укладати договір з департаментом економіки, в результаті чого остаточне право на угоду отримало ще одне добре знайоме в місті товариство – "АБК Електро-Буд".

Акцептована пропозиція ТОВ "АБК Електро-Буд"  – 1 млн. 392 тис. 185 грн, що на 211 тис.грн більше від «вартості» першого акцепту, «авторства» ТОВ «Геобудсервіс Плюс».

Нагадаємо, що ТОВ "АБК Електро-Буд" є «наступником» добре відомого, але вже ліквідованого підрядника міського бюджету ТОВ "Компанія «Текс", що в свій час належало депутату міської ради від партії БПП Володимиру Бурячинському. Ліквідовану компанію та ТОВ «АБК Електро-Буд» пов’язують не лише договірні стосунки, а й «спільний» номер телефону – 0472 45 65 79. Такий номер в ЄДР закріплений за обома юридичними особами.

Bezymyannyj2

 

Цікаво, що за цим же номером представники  ТОВ "Геобудсервіс Плюс" просять звертатись бажаючих зайняти посаду бухгалтера на підприємстві.

3232323

Кореспонденту вдалося додзвонитися за вказаним номером, де жіночий голос в іншому кінці слухавки підтвердив, що це телефон “Геобудсервіс Плюс”, і підприємство таки шукає собі бухгалтера. У відповідь на запитання журналіста, чи випадково за цим номером телефону не закріплене якесь інше підприємство, жінка відповіла, що “не знає”.

Поділитись

Коментарі

Вгору