Командир батальйону чеченських добровольців подякував катеринопільчанам

30 грудня 2014, 16:15

Дудаэв

Особисту подяку від Іси Мунаєва, командира батальйону чеченських добровольців ім.Джохара Дудаєва, які нині воюють на боці українців, отримали працівники Катеринопільського районного центру зайнятості, інформує Вечірка.

Допомогу захисникам України районний центр зайнятості надає постійно. Щомісяця перераховують одноденний заробіток на їхні потреби, з дому приносять харчі та теплі речі.

За інформацією відділу організаційної та інформаційної роботи Черкаського обласного центру зайнятості,  на сьогодні колектив налагодив тісну координацію з місцевими волонтерами, які допомагають учасникам антитерористичної операції. Тепер вояки замовляють через волонтерів те, що їм потрібно в першу чергу.

- За придбану нами бензопилку мені телефонував сам командир Мунаєв, – розповіла директор районного центру зайнятості Тетяна Кондратенко. – Він говорив, що в нелегких бойових умовах пилка була їм вкрай необхідна.

За словами Тетяни Кондратенко, тепер її колеги знайшли ще один спосіб передати воякам часточку домашнього затишку та душевного тепла. Перед черговим рейсом волонтерів на Схід жінки печуть пиріжки – з капустою, картоплею, м’ясом. Свої гостинці передають в зону АТО, супроводжуючи листами з теплими словами та побажаннями. У відповідь нерідко отримують дзвінки від солдат, які дякують за увагу і підтримку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору