Команду черкаської «Солідарності» поповнили активісти, волонтери та громадські діячі (фото)

28 липня 2015, 13:56
IMG_5253

Фото Про все

Черкаська «Солідарність» розпочала формувати команду на вибори до місцевих рад. Незабаром обіцяють зробити детальне представлення, а наразі знайомлять з кількома новими членами своєї команди.

Передусім, це громадська діячка Людмила Коваленко, правозахисник Валерій Макеєв, керівник ГО «Черкаський союз учасників АТО» Олексій Колісник, заступник міського голови Сміли Андрій Шовкун та молодий активіст із Тального Ігор Новицький. Кожен з них розповів, чому обрав саме «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

А представив майбутніх кандидатів, а нині членів команди, голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман.

- Ми запрошуємо до наших команд всіх небайдужих людей, - зазначив Василь Фурман і додав, що роль депутатів місцевого самоврядування зростає. - Тому успіх Черкаської області напряму залежить від того, кого ми виберемо депутатами обласної, міської, чи районної влади. І хотілося б, щоб люди, яких ми оберемо, були справжніми патріотами, чесними та порядними. Для мене це принципово важливо.

Олексій Колісник, який є засновником громадської організації «Черкаський союз учасників АТО», розповідає, що в АТО він із квітня минулого року. Він знає, як боронити країну на Сході, а тепер вчиться боронити її на мирній території, шляхом потрапляння до влади. Обрав для цього партію Президента.

IMG_5238

Фото Про все

- Вертаючись зі Сходу, ми зіштовхуємося із бюрократією, корупцією, - каже пан Олексій. – Але всі питання, які цікавлять бійців, ми хочемо вирішувати в демократичному та правому полі. Тому й створили громадську організацію. Наша команда громадських активістів сильна та потужна, такою самою за вагомістю є й команда «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Тому зусилля потрібно об’єднувати та разом вирішувати нагальні проблеми, щоб хлопці, які воюють, розуміли, що вони не забуті.

У команді «Солідарності» і заступник міського голови Сміли Андрій Шовкун. Натепер він очолює смілянську міську партійну організацію, а в майбутньому однопартійці бачать його кандидатом у міські голови Сміли.

IMG_5239

Фото Про все

- Це молода людина, яка має великі амбіції: за розвитком хоче наблизити Смілу до Вінниці, - так представив свого колегу Василь Фурман. – Я бачу в ньому хорошого господарника.

Членом команди «Солідарності» стала і відома у Черкасах громадська діячка та активіста Людмила Ткаченко. Вона наголошує, що разом із цією політичною силою буде боротися за екологічні та природоохоронні питання Черкас та області.

IMG_5244

Фото Про все

- У мене є бажання – відновити Черкащину як туристичну Мекку. І в нас для цього є потенціал, - пояснила свій вибір політичної сили Людмила Ткаченко.

Власне пояснення щодо вибору «Солідарності» має і 25-річний активіст із Тального Ігор Новицький. Незважаючи на свій юний вік, він вже є керівником сільськогосподарського підприємства та має амбітні ідеї щодо розвитку підприємницького потенціалу Черкащини.

IMG_5246

Фото Про все

- Він представник тих молодих людей, які будуть розвивати підприємництво на Черкащині, - наголосив очільник обласної «Солідарності».

У команді «Солідарності» і знаний у Черкасах правозахисник та волонтер Валерій Макеєв.

IMG_5248

Фото Про все

- Попри мою критику влади мене запросили в команду. І я тут тому, що вірю в Україну, в цю команду та в молодих людей, які прагнуть змін, - зауважив Макеєв.

Така команда, за словами Василя Фурмана, повинна працювати над тим, щоб Черкащина потрапила до п’ятірки найуспішніших областей країни. Повний склад команди обіцяють презентувати вже незабаром.

Коментарі

Вгору