Колишнього керівника “Азоту” хочуть зробити Почесним громадянином Черкас

04 жовтня 2016, 10:44

6709_large

Український політик, президент Спілки промисловців і підприємців Черкаської області, колишній керівник ПАТ "Азот" Борис Райков стане Почесним громадянином міста. 

За таке рішення щойно проголосували під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

- За майже 30-річний активний життєвий шлях у Черкасах як підприємець, політик, громадський діяч Борис Райков зробив вагомий особистий внесок у розвиток міста в економіці, створенні матеріальних, духовних цінностей, підтримці спорту. Впродовж 15 років він очолював ПАТ "Азот". За сприянням цього підприємства під керівництвом Бориса Райкова були залучені значні кошти на будівництво житла для черкащан, за його підтримки було побудовано Свято-Михайлівський собор, залучені кошти на транспортну реформу, закуплено 32 тролейбуси, побудовано автомобільний мост, який з'єднав Хімселище і Південно-Західний райони, - повідомив член виконкому Олександр Сандецький.

Борис Райков відмовився від пожиттєвої грошової винагороди, яку передбачає звання Почесного громадянина Черкас.

Остаточне рішення щодо нагородження Бориса Райкова відзнакою Почесного громадянина Черкас ухвалюватимуть на сесії ЧМР депутати.

Коментарі

Олена сказав:

Що означае: “ХОЧУТЬ ЗРОБИТИ ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ ЧЕРКАС”? Навiщо його “робити”, якщо вiн е? А взагалi, навiщо це? Це передбачае пiльги або якiсь блага? Чого раптом виникла ця дивна iдея?

Вгору