Колишній поліцейський, який погрожував черкаському військовому, втік за кордон через борги

16 травня 2023, 11:06

У соцмережі здійнявся скандал довкола колишнього правоохоронця із Черкащини Георгія Назаренка, який погрожував військовому та назвав захисників селюками. Він наразі перебуває за кордоном і небайдужі люди вже встановили місце його проживання. Про це стало відомо журналістам Про все.

Сварка виникла під одним із дописів, де Назаренко почав сперечатися із черкащанином Андрієм Мережком, який наразі служить в лавах ЗСУ.

"Так, а що ти зробиш? Приїдеш зі своїми селюками-побратимами у вишиванці кричати під моїми вікнами гімн або ганьба, поки не вийду вам селюкам засунути вам ваші спецзасоби в а**с?... Патріотизм придуманий для того, щоб бідні безкоштовно виконували роботу, за яку зазвичай платять 10-20 мільйонів у.о. Так що рий окоп і служи, а не у Фейсбук розумувати прийшов", - пише Георгій у своїх коментарях.

Згодом скріншоти його висловлювань з'явилися в черкаських групах та викликали резонанс. На захист Назаренка стала його дружина, яка зараз теж живе за кордоном. Та згодом більшість своїх коментарів вона видалила.

Як стало відомо, чоловік раніше жив у Данії, а наразі перебрався до Польщі. До цього працював у патрульній поліції у Києві та брав участь у виборах.

"Наскільки мені відомо, він народився у Черкасах, закінчував школу у Богодухівці, - розповідає для Про все черкаський військовий Ярослав Нищик. - Родинне коріння із Кіровоградщини, там досі живе його бабуся. Нещодавно одружився за кордоном, у нього народилася дитина. З 2015 до 2016 року працював у патрульній поліції в Києві. Пізніше залучався під час виборів до виборчої комісії у Шполі від "БПП", був технічним кандидатом від Олеся Довгого на Кіровоградщині під час виборів нардепів. Певний час жив у Данії, наразі проживає в околицях польського Вроцлава".

За кордон Назаренко нібито втік ще до повномасштабного вторгнення, бо мав фінансові зобов'язання перед людьми.

"Наскільки мені відомо, він до війни виїхав за кордон, - каже Нищик. - Його вже шукають. Знаю, що в нього вже не вперше виникають проблеми через його довгий язик. Під час виборів багато наобіцяв і "кинув" людей, які на нього працювали. Через це якраз був змушений втікати за кордон. Тут йому мали передати серйозний "привіт". Також знаю, що після цих вчинків його не дуже гарно сприймає родина".

Вже після того, як стався скандал, Назаренко продовжував писати образи на власній сторінці військового. Та згодом все ж перепросив, сухо написавши в особисті повідомлення. Після хвилі коментарів із вимогами покарати нахабного чоловіка, Георгій обмежив доступ до своєї сторінки. На ній він раніше репостив патріотичні дописи. В перші місяці повномасштабного вторгнення виставляв світлини подорожей разом із дружиною по різних містах Данії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Войтек :

Вроцлаве эту паскуду надо просто розыскать и поставить на место, хлопцев с Украины тут очень богато.

Юлія :

То він Дмитро чи Георгій? Чому ви в статі називаєте його Дмитром?

Черкащанин :

Одним словом “під**ас”

Рина :

Цікаво, як ця гнида потрапила до лав патрульної поліції

Анатолій І. :

там всі такі

Вгору