Колишній учасник АТО зі Смілянщини завдяки центру зайнятості знайшов роботу в поліції

20 березня 2018, 22:30

За допомогою у пошуку підходящої роботи до Смілянського міськрайонного центру зайнятості звернувся і колишній учасник АТО, житель села Холоднянське, -  Олег Санжаровський. Так склалося в житті, що маючи професійно-технічну освіту за професією фрезерувальник, Олег так і не знайшов підходящого місця роботи, яке б відповідало його освіті. Та він прагнув постійно навчатися чомусь новому і вдосконалювати свої професійні вміння. За свої 54 роки набув досвіду роботи за такими  професіями як: оператор котельні, охоронник, інкасатор та слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів.

У процесі пошуку роботи, фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості систематично ознайомлювали його з актуальними вакансіями, пропонували участь в громадських та тимчасових роботах, а також залучали до інформаційно-роз’яснювальних заходів.

У результаті проведеної роботи, Олегу Санжаровському було запропоновано постійне місце роботи охоронника в Управління поліції охорони в Черкаській області. Після проходження відповідної медичної комісії та співбесіди з роботодавцем, Олег отримав роботу, яка задовольнила його вимоги. Виконуючи обов'язки охоронця, він матиме змогу якнайкраще реалізувати свої професійні вміння та досвід.

«Завдяки службі зайнятості я знайшов не лише роботу, а й отримав безліч корисних порад щодо того, як уникнути безробіття і бути затребуваним на ринку праці», - відзначив колишній військовослужбовець.

За повідомленням Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Поділитись

Коментарі

Вгору