Колишній стрілець АТО відкрив власний магазин на Кам’янщині

31 травня 2017, 10:47

Володимир Арсеменко восени минулого року звернувся до Кам'янського районного центру зайнятості після демобілізації з військової служби в зоні проведення антитерористичної операції.

Дізнавшись про можливість започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, вирішив спробувати. Ще до проходження військової служби, чоловік працював охоронником, слюсарем та бетонярем, в АТО був стрільцем, але завжди мріяв реалізувати себе в сфері торгівлі.

Безробітний відвідав семінари з підприємницької діяльності, на яких дізнався про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, пройшов профдіагностичне тестування з метою з’ясування наявності схильностей до здійснення підприємницької діяльності.

Підприємницька діяльність безперечно потребує нових знань, тому Володимир залюбки погодився на пропозицію фахівців центру зайнятості пройти навчання на курсах за напрямком «Підприємець-початківець». Вже невдовзі чоловік захистив власний бізнес-план на тему «Магазин продуктів харчування» на засіданні комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

- Бажання працювати на себе в мене було давно, але весь час острах перед невідомим мене стримував, особливо хвилювало питання чи вистачить коштів розпочати вдалий старт у бізнесі. Тепер коли я дізнався про матеріальну підтримку від служби зайнятості для започаткування власної справи, в мене з’явився стимул і рішучість до подальших кроків. Свою бізнес-ідею вже розпочав реалізовувати – відкрив власний магазин. Навчання на курсах цільового призначення від служби зайнятості допомогло мені освоїти необхідну нормативну базу та озброїтися новими знаннями, - ділиться враженнями молодий підприємець.

На цей час Володимир зареєстрував підприємницьку діяльність, відкрив магазин продуктів харчування, формує склад працівників та клієнтів. За його словами саме віра в себе, системна праця, постійний особистісний та професійний саморозвиток, підтримка родини і є складовими його успішного початку бізнес-кар’єри. Сьогодні в нього є велике бажання працювати та рухатися вперед з метою досягнення високих результатів.

За повідомленням Кам´янського РЦЗ

Вгору