Коли Бондаренко грав роль кишенькової опозиції, Ткаченко відстоював свою гідність, – Одарич

18 березня 2014, 11:22

Екс-мер Черкас Сергій Одарич вважає, що звинувачення новопризначеного керівника ОДА Юрія Ткаченка у співпраці з його попередником губернатором Тулубом є надуманими.

Про це Сергій Одарич у Facebook.

"Дивлюся я на Анатолія Бондаренка, читаю Миколу Булатецького... Ці діячі абсолютно переконані, що люди виходили на Майдан з єдиною метою – зробити кожного з них губернатором Черкащини.

Як свідок багатьох подій, частина з яких залишалася поза увагою громадськості, можу стверджувати, що в той час, коли Толік Бондаренко активно відігравав роль кишенькової опозиції, отримував посади у міськвиконкомі, купував нові лексуси, а його найближчий соратник Михайло Мушієк отримував ордени від Януковича, Юрій Ткаченко, сціпивши зуби, відстоював свою гідність і свободу, гідність і робочі місця своїх працівників у боротьбі з Тулубом і Дерновим, – зазначив Сергій Одарич.

"У кого коротка пам'ять – нагадаю. Це саме до Ткаченка Тулуб присилав "петушка". Це саме партнера Ткаченка Тулуб закривав на три дні... Юрію Олеговичу вистачило мужності протистояти цьому шаленому тискові протягом 4 років. На відміну від багатьох, хто сьогодні називає себе опозиціонерами", – підкреслив Сергій Олегович.

Витяги з розмови колишнього губернатора Черкащини Сергія Тулуба (аудіо запис можна прослухати на сайті «Оглядач»).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору