Коломієць каже, що «порєшать» із незаконними кіосками в Черкасах не вийде

19 листопада 2019, 13:03

Як розповів на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць, минулої п'ятниці інспектори управління інспектування Черкаської міської ради  зробили приписи на демонтаж двох незаконних тимчасових споруд.

– Власник однієї з них, що розташована на перехресті спуску Богдана Хмельницького і вулиці Гагаріна, дослухався до вимог управління інспектування і прибрав свій кіоск сам. Власник іншої споруди, розташованої на перетині бульвару Шевченка і вулиці Кривалівської, плекаючи марні сподівання вмовити нас, вирішив нічого не прибирати. Натомість у «годину ікс» прибув на місце демонтажу для «переговорів». Жодних результатів це йому не принесло – лише втратив час. Краще б, за прикладом свого колеги, завчасно сам прибрав свою незаконну споруду, – зауважив посадовець.

Також він звернувся до всіх власних незаконних тимчасових споруд:

– Отримавши відповідний припис від управління інспектування, не зволікайте, не сперечайтесь, не сподівайтесь, а просто беріть і виконуйте законну вимогу - прибирайте свої споруди. Це набагато легший шлях, ніж витрачати час і нерви на марні спроби «порєшать».

Заступник міського голови Ігор Волошин наголосив, що міська влада націлена привести у законне русло комерційну діяльність тимчасових споруд у Черкасах. Адже всі ми живемо в правовій державі, тож норми Закону мають стати ключовими для всіх.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору