Колектив СУБ “Митниця” заявляє про корупційний тиск з боку екс-регіоналів

19 березня 2014, 17:28

Заява організації з приводу корупційного тиску на колектив комунального підприємства Служба утримання будинків “Митниця” зі сторони деяких депутатів міської ради, що до недавнього часу входили до фракції Партії регіонів. 

Прокурору міста Черкаси

В.о. секретаря міської ради Білоусову В.ф.

Заява

Громадська Рада Черкас висловлює серйозне занепокоєння через факти політичної корупції, які мають місце у роботі депутатів черкаської міської ради.

Зокрема, до Правління Громадської Ради Черкас звернувся колектив СУБ Митниця з проханням допомогти у захисті інтересів комунального підприємства, яке відчуває тиск з боку двох депутатів міської ради – колишніх членів фракції Партії регіонів Валерія Вишиваного та Бориса Лєбєдцова. За інформацією керівника СУБ “Митниця”, ці депутати, користуючись своїм положенням та статусом, чинять тиск на підприємство з метою отримання корупційного прибутку. Зокрема, вони лобіювали отримання на безтендерній основі великого обсягу замовлень (загалом на суму 15 млн.грн.) для комерційного підприємства ТОВ «Митниця», одним із засновників та директором якого є дружина депутата Вишиваного – Вишивана Л.А. При цьому послуги, які надає це приватне підприємство не відповідає стандартам та вимогам, надаються такі послуги також не в повному обсязі. Будь-які спроби з’ясовування ситуації у правовому полі призводять до агресивної реакції цих депутатів та відвертих погроз.

Громадська Рада Черкас наголошує на неприпустимості такої моделі поведінки народних обранців та наполягає на обов’язковому дотриманні принципу розподілу бізнесу та влади. Також ми вимагаємо негайної реакції прокурора міста Черкас на вказані дії депутатів. Ми звертаємося до в.о. секретаря міської ради Віктора Білоусова з вимогою винести це питання на порядок денний найближчої сесії, з тим, щоби дати оцінку діям депутатів.

Вгору