“Кіборга” з Черкащини посмертно нагородили медаллю

23 грудня 2016, 14:48

7dc1c7653ac42a05642a667959c12239

22 грудня на сесії Канівської міської ради батькам Анатолія Чупилки, депутата-свободівця Черкаської обласної ради, захисника Донецького аеропорту, було вручено медаль «За жертовність і любов до України».

«Ось так Патріарх Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет пам'ятає героя та відзначає його заслуги. Кожен із нас завдячує Анатолію Чупилці своїм життям. В такі моменти дуже прикро, що канівським вчителям «не на часі» присвоїти школі, де він навчався, його їм'я. Проте ми не зупиняємося й продовжуємо вшановувати друга Анатолія своїми справами: голосуючи на сесіях на користь громади та організовуючи різноманітні спортивні заходи, які так любив проводити наш побратим», - зауважив голова свободівської фракції в Канівській міськраді Юрій Гамалій.

medal-za-zhertovnist-anatoliya-chupylky

Довідка: 31 березня 2015 року за результатами експертизи ДНК було ідентифіковано тіло "кіборга" Анатолія Чупилки, депутата Черкаської обласної ради від ВО «Свобода», який загинув у боях за донецький аеропорт. В Анатолія залишилася дружина Валерія та троє синів - Тарас, Богдан і Данило.

Зазначимо, що раніше у Каневі вчителі не захотіли присвоїти школі ім’я загиблого «кіборга».

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації  ВО «Свобода»

Поділитись

Коментарі

Вгору