“Хто ці люди?” – Демократична сокира Черкас представляє першу п’ятірку власного виборчого списку

15 жовтня 2020, 14:02

Вибори, вибори, вибори, вибори. З кожного чайника, кожної шпаринки, кожного клаптика паперу на виборців дивляться кандидати і кандидатки. Розумні і не дуже, захоплені і просто, "бо так сказали", креативні і нудні, ті, що розуміють навіщо їм це і ті, хто й гадки не має навіщо взагалі кудиcь балотується. Знову на вістрі піар-технологій шаблонні та заїжджені методи: пересувні  дитячі атракціони та облаштування дитячих майданчиків, ремонт і встановлення лавочок, міні-концерти без огляду на карантин та траурні дати. Все це - ніщо інше, як облюбована електоральними масами її величність халява. І не думає особливо виборець ані над програмами, ні над ідеологієїю, не хоче напружувати мізки і аналізувати, та тицяє в бюлетень за тих, хто краще збреше або солодше стелить обіцянками.

Насправді пересічному виборцю зробити вибір вкрай важко, та ми не опускаємо руки і боремось за кожного, хто бачить стратегію і кого не влаштовує нинішній ярмарок партійної суєти. Ми дійсно підбирали свою команду вкрай ретельно. Кожен із нашої першої п’ятірки виборчого списку - людина, перевірена годинами, днями, тижнями, місяцями партійної роботи. Ці люди розуміють, чим повинен займатись депутат міської ради. Вони не розкидаються направо і наліво обіцянками, зважують кожне слово і знають йому ціну. Ці люди мають час, натхення, бажання і сили для для важкої праці на користь громади, не зважаючи на очікувані нападки та безаргументну критику. Ці люди розробляли програму розвитку Черкас ретельно та якісно, розуміючи і строки, і виклики, які стоятимуть під час її реалізації. Ці люди розуміють, наскільки жорсткий буде спротив, тих кому «какаяразніца», «хотьшосьробить» і найголовніше -  людей, які вмурували себе у систему міської влади і для кого її грабунок це єдине джерело для існування, бо іншого, ніж брехати і красти вони не вміють і ніколи не вміли.

То хто ж ці люди, котрі готові рубати стереотипи, обтесувати проблеми та висікати рішення нашою «Демократичною сокирою»? Хто ці люди, які не були в політиці і не забруднились в інших політичних проектах, створених лише задля задоволення меркантильних інтересів їх власників?

Знайомтесь - перший номер у списку - керівник обласної організації Д7 Ярослав Лавров. Громадський діяч та активна людина. Брав безпосередню участь у подіях черкаського Майдану. Принциповий. Завжди, без огляду на сторонню думку, висловлював свою точку зору, аргументовано відстоюючи її. Нетерпимий до дурості та нахабства. Талановитий організатор, який із нуля реалізував кілька проектів. Наразі від самого початку опікується розбудовою партійної організації, без його керівної і направляючої руки навряд чи вона могла б утворитись.

Другим номером йде Ольга Краснова – радниця обласного осередку «Демократичної сокири» з розвитку і доступності міського простору. Розумна, відкрита, активна молода жінка, яка знає і може зробити міський простір Черкас максимально сприятливим та доступним всім його жителям і гостям без виключення. Її стратегія перетворення Черкас в інклюзивне місто доверешена і виважена. Так, ця стратегія довготривала і реалізувати її потрібно не день, не місяць і навіть не рік. Проте її запал детонує усіх, хто стоїть поруч і спонукає йти разом, допоки остання цеглинка не довершить кінцеву картину Черкас як сучасного та доступного міста.

Третій у списку нашої команди - Андрій Черевань – голова Черкаського міського осередку «Демократичної сокири». Активний учасник Майдану, волонтер, нині приватний підприємець у сфері ІТ-технологій. Чесний, відкритий, відвертий. Готовий йти до кінця з людьми, які розділяють його погляди та мають спільне бачення соціально-економічного розвитку Черкас. Завжди тримає дане слово і не звертає з обраного шляху, навіть коли це йде йому на шкоду. Бачить перспективи і шукає максимально ефективні шляхи вирішення поставлених завдань або наявних проблем.

Четверта у списку - Тетяна Гайова – спікерка обласної організації «Демократичної сокири» з питань екології та енергоефективності. Жінка з активною життєвою позицією, переселенка. Зустріла війну у 2014 році на Донбасі, і маючи патріотичну позицію вимушена була покинути домівку через загрозу переслідування з боку терористів та бойовиків.  У Черкасах не сиділа, склавши руки, а відразу почала діяти. Учасниця багатьох благодійних проектів. Жертвує собою заради інших без огляду на матеріальну чи іншу винагороду.

Завершує лідерську п’ятірку Владислав Вакуленко – підприємець, власник будівельної фірми і активіст нашого осередку «Демократичної сокири». Людина з активною життєвою позицією. Категоричний і нетерпимий до покидьків і зрадників України. Волонтер і меценат. Готовий підтримати ініціативи, спрямовані для користі людей і громади. Неодноразово за рахунок власного підприємства допомагав коштами та будматеріалами фронту. Знає і бачить, що потрібно зробити у місті, аби бізнес розвивався і процвітав, і аби в Черкаси прийшли інвестори, готові вкладати й розбудовувати.

Тож, шановний виборцю, – читай, роби висновки та обирай реальне майбутнє з важкою працею задля себе, своїх дітей, своєї держави, а не солодкі обіцянки і «шмат гнилої ковбаси»…

*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору