Холодильник, комп’ютер та ванна кімната: Укрзалізниця представила вагон для VIP-подорожей під час карантину

22 листопада 2020, 11:06

Укрзалізниця представила вагон-салон, яким можна пересуватись Україною на VIP-рівні під час карантину. Такий вагон вміщує до 11 осіб, має кухню з холодильником, залу відпочинку з комп’ютером та відеотехнікою, а також ліжко та ванну кімнату, - пише УНН.

Вагон-салон - справжній готель на колесах, в якому облаштована кухня, велика зала та просторе спальне купе. Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електроплитою.

Як виглядають VIP-вагони Укрзалізниці і скільки коштує проїзд у них +10 ФОТО

Велику залу облаштували м’яким куточком, комп’ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташоване ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість спальних місць - від 5 до 11 осіб (у залежності від конструкції вагону). Також вагони-салони облаштовані спеціальними купе для охорони та службового персоналу.

Царские интерьеры: вагон-салон от Укрзализныци - BBC News Україна

Замовити послугу перевезення у вагоні-салоні слід завчасно, але не пізніше, ніж за 5 робочих днів до відправлення поїзда, та подати письмову заявку. У ній потрібно зазначити дату відправлення поїзда, станцію відправлення та станцію призначення, приїзд у напрямку “туди”, “зворотно” або “туди і назад”.

За кожний замовлений спеціальний вагон-салон сплачується вартість проїзду 12 дорослих пасажирів за тарифом м’якого вагона з двомісними купе “СВ” відповідної категорії поїзда.

Як виглядають VIP-вагони Укрзалізниці і скільки коштує проїзд у них +10 ФОТО

- Вагон-салон був достатньо популярним у минулому та попередніх роках, але, на жаль, у 2020 році ситуація, пов’язана з захворюванням на коронавірус, призвела до зменшення попиту на послуги з перевезення залізничним транспортом, - розповідають в "Укрзалізниці".

Вартість проїзду розраховується відповідно до наказу Міністерства інфраструктури, відповідно до періоду року і днів тижня. По п’ятницях та неділях тариф має коефіцієнт підвищення 1,1, а по вівторках і середах - коефіцієнт зниження 0,9.

В Україні курсує VIP-вагон

Укрзализныця запустила VIP-вагон с душем и кондиционером - новини Києва на  БЖ

Конструкція VIP-вагону вміщує в собі шість 2-місних купе. У купе VIP-вагону може прямувати один або два дорослих пасажири та одна дитина віком до 6 років. Однак сплачується повна вартість проїзду за купе. Повернення одного місця з двох оформлення місць у купе не проводиться.

- У вагоні такої категорії не надаються пільги та знижки, не застосовується дитячий тариф, не оформлюється проїзд за службовими і разовими квитками працівників залізничного транспорту, - наголошують в "УЗ".

Заплатити за користування VIP-вагоном можна в квиткових касах, розташованих на вокзалах та станціях.

- На сьогодні в АТ “Укрзалізниця” лише один вагон типу VIP-вагон. Він курсує у складі пасажирського поїзда категорії “Нічний експрес” №29/30 сполученням Київ/Ужгород, - повідомляють в "УЗ".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору