Хочете жити в Андоррі? Маєте таку можливість!*

11 вересня 2019, 22:27

Житловий комплекс «Andorra» — це унікальний проект, який гармонійно поєднує в собі сучасні архітектурні рішення, передові технології та соціально-направлену політику цін. Житловий комплекс розташований по вул. Смілянська, 122/3, в 10 хвилинах від центру.

Це вже третій об’єкт від забудовника в Черкасах: вже збудовані та заселені комплекси «Сімейний» та «Сімейний Люкс».

Поруч є все, що необхідно для комфортного життя сучасної людини. Розвинена інфраструктура представлена парком Перемоги, лікарнями, аптеками, школами, дитячими садочками, ринком, магазинами, залізничним вокзалом.

Усі квартири
проектувались з урахуванням сімейних потреб та приоритетів. Ергономічні однокімнатні та
двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей. Для кращого
освітлення в усіх квартирах передбачені великі лоджії з панорамним склінням.

Жилий комплекс складається з 5 секцій по 10 поверхів кожна.
Перший поверх – комерційна нерухомість та гаражі.

Будинок із автономним газовим опаленням - в кожній квартирі двоконтурний газовий котел, що дає змогу економити на комунальних послугах. Разом із тим, по периметру, будинок утеплюється комбіновано пінополістиролом і менеральною ватою, для ще більш комфортного та затишного проживання. Секції створюють незамкнене кільце з просторим, захищеним від вітрів, двором. Внутрішня територія представлена парковою зоною для автомобілів, дитячим ігровим майданчиком та місцями для відпочинку. Особлива увага приділення ландшафтному оточенню,яке представлене трав’яними газонами , деревами та асфальтними доріжками. Все це створює максимально комфортні умови для проживання майбутніх мешканців.

І що найприємніше – ціна – доступна для такого сучасного та нового будинку, це 10500 грн м2. Однокімнатну квартиру можна придбати лише за 16 000$ або скористуватися розстрочкою на цілий рік.

*На правах реклами

Коментарі

Вгору