Хлопчик, який впав із черкаської дамби, вже намагається самостійно дихати (відео)

23 червня 2019, 18:37

Хлопчик, який впав із черкаської дамби, вже намагається самостійно дихати (відео)

Після майже чотирьох тижневої боротьби за життя хлопчик, який напередодні впав із черкаської дамби, намагається самостійно дихати. Про це повідомила мати 5-річної дитини, інформує "Вікка".

Нині він ще в комі, але вже реагує на дотики та голоси рідних. І навіть намагається самостійно дихати. Та медики поки не поспішають від’єднувати хлопчика від апарату штучної вентиляції легень, аби уникнути ускладнень. Його стан досі контролюють фахівці дитячої обласної лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопчик, якого вчора повернули до життя медики, перебуває в комі.

У реанімації Богдан майже 30 діб. За цей час бюджет родини неабияк потанув. Підтримати боротьбу 5-річного Богдана можна фінансово. Адже кожен день життя малюка має свою, нову ціну, яка вимірюється тисячами гривень.

- Стан дитини, коли вона поступила, був вкрай важкий. Утоплення у прісній воді, стан після клінічної смерті. Все робиться для того, щоб нам побороти цей стан і  - зазначає в.о. завідувача інтенсивної терапії та анестезіології Сергій Кобець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медики п’яту добу борються за життя хлопчика, який впав з дамби.

Нагадаємо, наприкінці травня черкаська родина відпочивала біля Дніпра поблизу дамби. 5-річний Богдан у якийсь момент зник із поля зору батьків. Припускають, що дитина послизнулася на бетонній плиті та опинилася у воді. Коли ж рідні побачили Богдана, він вже не подавав ознак життя. Хлопчик пробув у стані клінічної смерті 35 хвилин. Саме стільки часу знадобилося медикам, аби змусити його серце знову забитися.

Детальніше - у відео.

Читайте також: Хлопчика, який впав із черкаської дамби, перевели до хоспісу.

Поділитись

Коментарі

Вгору