Керувати смілянським водоканалом призначили «донецького»

23 листопада 2014, 15:17

K4jN6Rjit1kДнями офіційно призначили нового керівника смілянського комунального підприємства «Водгео». Ним став колишній керівник водоканалу міста Красний Луч Луганської області, інформує «Смеляночка».

Чому відбулася така кадрова ротація в стратегічному підприємстві, міська влада смілянам не відзвітувала.

Новий директор вже мав розмову з колективом і пообіцяв, що підприємство не буде змінювати форму власності, штат працівників не буде скорочуватися, а заробітна плата буде своєчасною.

Нагадаємо, що 19 листопада Сміла опинилася за крок від комунальної катастрофи. Місто не лише залишилося без води, а й могло залишитися без тепла, оскільки котельні комунального підприємства потребують водопостачання для поновлення у власних мережах.

«ВодГео» має заборгованість за електричну енергію у розмірах близько 11-12 млн грн. Така інформація неодноразово підтверджувалась представниками офіційної влади.

У той же час, як стверджують у «ВодГео», держава їм заборгувала кошти у розмірі близько 15 млн грн, які є різницею у тарифі, що підлягає компенсуванню.

Тодішній директор смілянського комунального підприємства «ВодГео» Олександр Коваленко на наступний день після відключення води в місті не з’явився на робочому місці.

У Смілі поширилася інформація, що Олександр Коваленко зібрав колектив, аби попрощатися особисто. Під час зустрічі він повідомив, що міська влада представить їм нового керівника підприємства.

Поділитись

Коментарі

Вгору