Керівництво перевізника висловило стурбованість щодо скандального випадку в маршрутці

25 листопада 2018, 14:01

Після інциденту із побиттям Богдана Волика в автобусі, що курсує маршрутом №25, адвокат перевізників Валерій Макєєв написав, що керівництво «ЧАРЗ АВТО» стурбоване цією подією. Про це він зазначив на своїй сторінці у Facebook.

- Засвідчуючи свою повагу, як особисто до Богдана Волика, так і до пасажирів, зокрема пільговиків, керівництво ТОВ «ЧАРЗ-АВТО» запрошує особисто хлопця у понеділок, 26 листопада, о 9:00 на зустріч із керівництвом перевізника (м. Черкаси, проспект Хіміків, 84), - написав адвокат у своєму дописі.

Натомість заступниця міського голови Людмила Бордунос у коментарях до посту зазначила, що в цей час дитина повинна бути на навчанні. А якщо керівництво перевізника хоче зв’язатися з Богданом Воликом, то це можна зробити через відповідні служби, а не соціальні мережі.

Міський голова Анатолій Бондаренко закликав перевізника «ЧАРЗ-АВТО» звільнити кондуктора та водія цієї маршрутки, а також публічно вибачитися перед Богданом.

- Також будемо ініціювати розрив на перевезення, - додав Бондаренко.

Нагадаємо, вчора водій маршрутки вдарив хлопця з інвалідністю. Конфлікт трапився через посвідчення, яке чомусь не сподобалося кондутору. Зазначимо, що Богдан Волик узимку 2017 року врятував двох дівчаток, які провалились під кригу. Його нагородили відзнакою Президента України "За врятоване життя". Сам підліток має інвалідність по зору 1 групи.

 

Валентин сказав:

Воділу в АТО! Хай там демонструе свою силу.

Василь сказав:

Влада не розвиває електротранспорт, чим нагло користуються перевізники.Випадок з Воликом не поодинокий.Згдно ЗАКОНУ УКРАЇНИ на безплатний проїзд мають право особи з 1,2,3 гр. інвалідності. МІСЬКА ВЛАДА ЧЕРКАС НЕ ЗДАТНА НАВЕСТИ НАВЕСТИ ПОРЯДОК. МОЖУТЬ ТІЛЬКИ ПІДНІМАТИ ЦІНИ ЗА ПРОЇЗД І ТУРБУВАТИСЯ ЗА ВЛАСНУ КИШЕН.

Юрій сказав:

Побиття дитини це кримінальний злочин, за що ОВОЧ втратив крісло президента України!!!

DN xb сказав:

Пора вже починати розривати договір на перевезення. На жаль випадок цей не поодинокий. А воділу звільнити по статті, щоб запис був у трудовій книжці, щоб цей у род не зміг влаштуватися на роботу і притягнути до відповідальності. А вибачення юриста Макеєва…до “лампочки”. Нехай за кадрами своїми дивляться.

Маркіз сказав:

Маршрутчики-соціальні шакали!!!…

Черкащанка сказав:

Адвокат ніби такий розумний і так захищає інтереси перевізників, забувши про те що Богдан Волик вихований юнак і в такий час навчається заради свого кращого майбутнього і майбутнього України.Тому і допомагає іншим(рятує життя) а не думає лише про себе!!!!Ганьба таким перевізникам у нашому місті!!!!!¡

Черкащанка сказав:

Ганьба таким перевізникам!!!!!Турбуватись потрібно раніше,ніж трапляються такі випадки,а трапляються вони досить часто!!!

Черкащанка сказав:

Ганьба для міста підписувати договори з такими перевізниками!!!

Черкащанка сказав:

Тільки стурбованість????Ганьба таким перевізникам!!!

Світлана сказав:

Перевізники вже геть совість втратили. Яке моральне право він має щодо цього хлопчика. Його мало звільнити з роботи а ц відкрити кримінальну справу, нехай несе покарання.

Кора сказав:

На передок його сука там бистро його научать людей поважати!!!

Роман сказав:

Навіщо цих звірів було випускати знову на рейси і піднімати вартість проїзда,пікетували собі далі сиділи дома відпочивали і люди трохи відпочили від їхнього хамства,їздили тиждень без них звичайно в тісноті але не в образі і на вулицях бкз них набагато чистіше!!!

Вгору