Керівництво області просять допомогти гідно вшанувати пам’ять вбитого журналіста

27 березня 2017, 17:18

Депутат Черкаської облради Володимир Зуєнко 24 березня на сесії облради звернувся до керівництва області з проханням гідно вшанувати пам'ять вбитого журналіста з Корсуня Василя Сергієнка, якого убили 4 квітня 2014 року, інформує "Прочерк".

Депутат зазначив, що звертається від імені вдови закатованого.

- Нелюди, злочинці, корсунський криміналітет жорстоко розправилися з патріотом, який нині має звання Героя України. І, коли вдова вручала Президенту України збірку віршів Сергієнка, то не хотіла турбувати керівника держави тим, щоб нагадати про відзначення дати вшанування його пам’яті на державному рівні. Але працівники від Черкаської ОДА, що супроводжували вдову закатованого до Президента, пообіцяли, що цей день буде відзначений як належить. Тож нагадаю, що 4 квітня – день памяті Сергієнка і день, коли ми презентуємо книгу з його віршами. Я звертаюся до Ткаченка особисто, щоб він взяв відповідальність за організацію фінансового і інформаційного забезпечення на себе, – заявив депутат.

Василеві Сергієнку було 58 років, у Корсунь-Шевченківському у нього залишилася 87-річна мати, доглядати яку кілька років тому він і приїхав із Запоріжжя.

Його тіло закатованим знайшли у 2014 році на Корсунщині. Нині тривають суди.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору