Черкаський театр покаже виставу, яку актори не ставили зо два десятки років (відео)

27 березня 2017, 17:39

Ось уже 55 років цього дня в усьому світі відзначають День театру. І, хоча наш черкаський храм Мельпомени й досі не може приймати глядачів, робота театральної трупи кипить. Незабаром черкаських театралів покличуть на нову виставу, повідомляє "ЧСН".

Серед небагатьох вцілілих приміщень у черкаському драматичному – костюмерні, де зберігаються пишні пелерини, витончені сукні, елегантні чоловічі і жіночі костюми – візитні картки десятків вистав.

У кравецькому цеху кипить робота. Незабаром намальовані ескізи оживуть у руках справжніх чарівниць. Над пошиттям одягу для усієї трупи працюють лише дві майстрині. Маргарита Петрівна чаклує над чоловічім костюмом для майбутнього перфомансу.

Виставу «Наталка Полтавка» черкаські актори не ставили зо два десятки років – наголошує директор обласного драмтеатру Петро Ластівка. Прем’єра запланована на кінець квітня – початок травня. Усіх карт не відкривають, та обіцяють – буде цікаво.

Доки триває підготовка актори продовжують гастролювати місцевими сценами. Кажуть, до такого не звикнуть ніколи.

Актори театру обіцяють, що і надалі будуть працювати, аби радувати та дивувати своїх глядачів. І у цей день так само аплодують усім тим, хто разом із ними переживав ці буремні роки.

Вгору