Керівники області купили військові облігації на підтримку армії

09 червня 2014, 11:15

Українську армію власним коштом підтримали черкаські посадовці: 6 червня вони вишикувалися у чергу до каси Ощадбанку та придбали там військові облігації. Вартість одного такого сертифікату – тисяча гривень. Усі кошти від їх продажу спрямують на зміцнення обороноздатності країни, озброєння й амуніцію для наших солдат.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Власниками таких цінних паперів стали й голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та його перший заступник Наталя Старікова. Обласний керманич сподівається, що черкащани активно долучаться до цієї акції й усі ті, хто нині служать на передовій, відчують підтримку співвітчизників.

– Ці кошти дуже потрібні нашій армії, вони дадуть змогу нашим військовим бути відповідно одягненими й мати хорошу техніку, – зазначив Юрій Олегович. – На жаль, у держави не достатньо ресурсів для фінансування армії. Тож власним прикладом ми хотіли запросити всіх небайдужих черкащан допомогти нашим військовим. Так ми зможемо захистити їх, а вони в свою чергу будуть боєздатними й захищатимуть суверенність нашої держави.

Казначейські зобов’язання «Військові», які продають у всіх відділеннях «Державного ощадного банку України», випустили 21 травня. Відтоді таких сертифікатів черкащани вже купили понад 380. За свій патріотизм вони отримають ще й сім відсотків річних. Термін їхнього обігу – два роки.

– Купівля казначейського зобов’язання – це інвестиції у мирне майбутнє нашої країни, – підкреслила начальник філії обласного управління Ощадбанку Валентина Оніщенко. – Тож я дуже сподіваюся на те, що більшість жителів нашого краю візьмуть приклад, який сьогодні показала наша влада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору