Керівнику черкаського вишу погрожують розправою, – Квіт

01 березня 2016, 22:57

d755f3e19aed95f9cd056ed400ea75cf

В.о. ректора Черкаського державного технологічного університету, де минулого року були виявлені зловживання з дипломами іноземних студентів, погрожують фізичною розправою.

Про це під час брифінгу заявив міністр освіти та науки Сергій Квіт, повідомляє Укрінформ.

"Було порушено кримінальне провадження (проти Тамари Качали, яку МОН звільнило з посади ректора влітку минулого року - ред.), але, на жаль, воно не розслідується. Ми маємо факти погроз фізичної розправи Сергію Назаренку, який зараз виконує обов'язки ректора цього університету", - сказав Квіт.

Він зазначив, що розслідування фактів зловживань в університеті були ініційовані міністерством, але зрушень з минулого року немає. Тому МОН буде просити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова взяти ці справи під особистий контроль.

"Все, що ми зробили по Черкасах - і по лінії СБУ, і по лініі розслідування справ Міністерством внутрішніх справ, все це було зроблено зусиллями з Києва. Деякі кримінальні справи і провадження були направлені СБУ до прокуратури, а прокураторою до місцевої прокуратури. Але сам факт руху документів не означає, що справи розслідуються. На місцевому рівні все заглохло. Тому я мав розмову з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, що він всі ці справи в Черкасах бере під особистий контроль", - сказав Квіт.

Нагадаємо, у червні 2015 року МОН розірвало контракт з ректором Черкаського державного технологічного університету Тамарою Качалою. Як повідомив Квіт, в університеті за гроші видавали дипломи іноземним студентам, які майже не брали участі  у навчальному процесі. В самому виші був створений підрозділ, який займався написанням курсових та дипломних робіт за таких студентів. До розлідування цих зловживань, на прохання Міністерства освіти та науки, долучилася СБУ.

Коментарі

Гатила сказав:

Коли наша доблесна міліція нарешті розкриє побиття Новілової?

Сергій сказав:

На даний час те,що робиться в університеті під керівництвом Назаренка та його сімєю-справа Качали можить відпочивати

Гатила сказав:

А конкретно можна, о найзагадковіший блогер? Ось що творилося при шановній Тамарі Миколаївні- порушувалися права працівників, викрадалися університетські кошти. Підтвердження – купа програних судових справ і відкриті кримінальні справи.

Вгору